Ankamall'de alışverişin şekli değişiyor

Ankara'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Ankamall bir yeniliğe daha imza atarak, alışverişin şeklini değiştiriyor.

Ankamall'de alışverişin şekli değişiyor

İlklerin AVM’si ANKAmall çeşitlenen hizmetleri yanında Ankara’da ilk kez uygulanan Bellboy ve vestiyer uygulaması ile de alışverişin çıtasını yükseltiyor

Ankara’nın en büyük AVM’si ANKAmall, zengin ürün karması ve sosyal etkinliklerinin yanına eklediği yeni hizmetlerle şimdi, “ANKAmall Her Şey” sloganının içeriğini tam dolduruyor. Ziyaretçilerine rahat ve konforlu alışveriş imkanı sunmak için her türlü olanağı sunan AVM, Ankara’da ilk kez uygulanan bellboy ve ücretsiz vestiyer hizmeti ile de alışverişte yeniliklere öncülük ediyor.

Bellboy hizmeti ile rahat ve konforlu alışveriş

Yeni yıla yenilikleriyle girmeye hazırlanan ANKAmall, Ankara’da ilk kez uygulanan Bellboy hizmeti ile sıra dışı bir uygulamaya imza atıyor. Alışverişi daha keyifli hale getirecek uygulama, onlara rahat alışveriş imkanı sunarken aynı zamanda kendilerini de özel hissettirecek. Bellboylar, dileyen ziyaretçilere eşlik ederken eşya ve paketlerini taşıma konusunda yardımcı olacaklar.

Çeşitlenen hizmetler arasında ücretsiz vestiyer uygulaması da bulunuyor. Ziyaretçiler, zemin katta bulunan vestiyere palto, manto gibi kışlık giysilerini ücretsiz olarak bırakabiliyor ve alışverişlerini daha rahat yapabiliyor.

Hizmetler çeşitlendi

Vale, ücretsiz otopark, taksi, banka ATM’leri gibi hizmetlerinin yanında, ücretsiz taşınabilir telefon şarjı, bebek bakım odası, engelliler için ücretsiz tekerlekli sandalye ve ücretsiz Wi-Fi ile ASKİ SuMatik ve Doğalgaz ATM hizmetleriyle alışverişe büyük kolaylıklar sunuluyor.

ANKAmall’a gelen ziyaretçiler kimliklerini danışma noktasına bırakarak taşınabilir telefon şarjı hizmetinden ücretsiz yararlanabiliyor. ANKAmall ziyaretçileri, Bebek Bakım Odası çocuklu ailelerin, ücretsiz tekerlekli sandalye hizmeti engellilerin işini kolaylaştırıyor. Ücretsiz Wi-Fi hizmeti, ziyaretçilerin AVM’de geçirdikleri süre boyunca internet hizmetlerinden rahat ve güvenli biçimde yararlanmalarını sağlıyor. Aski Su matik ve Doğalgaz ATM’si de kartlı abonelere büyük kolaylık sunuyor; su ve gaz kredisi biten Ankaralılar alışverişlerini yaparken aynı mekanda bu ihtiyaçlarını da karşılayabiliyor.

İlklere imza atan AVM

Açıldığı 1999 yılından bu yana gelişimini ve büyümesini sürdüren ANKAmall, Türkiye ve dünyanın seçkin markalarının Türkiye pazarına ilk giriş yaptığı AVM olma özelliğini de taşıyor. 365 mağazası, cafe ve restoranları, sinema salonları, çocuklar için oyun alanları ile tüm ihtiyaçlara cevap verirken aralıksız sürdürdüğü 7’den 70’e herkesin ilgi gösterdiği etkinlikleri ile de fark yaratıyor.

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri