Kızılcahamam Nevbahar Kolonyaları evinizin kokusunu değiştirecek

Ankara'nın termal ve doğa turizmindeki yeri ile önemli bir yere sahip olan ilçesi Kızılcahamam'ın kokusu, Kızılcahamam Nevbahar Kolonyaları ile evinize ve işyerinize geliyor.

Kızılcahamam Nevbahar Kolonyaları evinizin kokusunu değiştirecek

Kızılcahamam'ın çam ve bahar havasını sizler için şişelere sığdıran Kızılcahamam Nevbahar Kolonyaları farklı tasarım ve modellere sahip şişeleri ile evinizin ve işyerinizin kokusunu değiştirecek.

Kızılcahamam Nevbahar Kozmetik, kolonya dışında ayrıca müşterilerine parfüm ve diğer farklı kozmetik ürünleri ile de geniş ürün yelpazesini sunmaya hazırlanıyor. İlçe ekonomisi ve ilçenin tanıtımı içinde önemli bir rol oynaması beklenen bu yatırım kapsamında ürünlerin önümüzdeki günlerde piyasaya sunulacağı öğrenildi.

Kızılcahamam'ın haman, doğa turizmi, bazlama ve sucuktan sonra meşhur olmayı başaran kolonya sektöründe hizmet verecek olan Kızılcahamam Nevbahar Kozmetik, Kızılcahamam kolonyaları için önemli bir marka olmaya aday görünüyor.

Kızılcahamam

kızılcahamam kızılcahamam nevbahar kızılcahamam nevbahar kozmetik kızılcahamam nevbahar kolonyası kızılcahamam kolonyası kızılcahamam kolonyaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bekir Erkaya     2017-09-11 Kızılcahamam'ın tanıtımı açısından güzel ve başarılı bir teşebbüs.Yatırımcılar kim bilmiyorum fakat memleketime her geldiğimde eşime dostuma alıp götürmeyi düşünüyorum.beni Kızılcahamam Nevbahar markası ile tanıştıran abime de buradan teşekkürler.Başarılar diliyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Neşet Ertaş, Yenimahalle'de türkülerle anıldı
Neşet Ertaş, Yenimahalle'de türkülerle anıldı
Çankaya'dan bir yatırım daha
Çankaya'dan bir yatırım daha