Solucan gübresi işi karlı mı?

Solucan gübresi günümüzde karşımıza çok sık çıkan ve karlı olduğu söylenen iş dallarından biri. Peki solucan gübresi işi gerçekten karlı mı? İşte merak edilenler..

Solucan gübresi işi karlı mı?

Solucan gübresi ve solucan satışı son yıllarda haber siteleri ve diğer  yayın organları ile en çok kazandıran işlerden olarak karşımıza çıkmakta. Peki solucan gübresi gerçekten karlı mı yoksa biraz abartılıyor mı?

Solucan gübresi üretici firmalarından bazıları ücret karşılığı tanıtım yazısı adı altında haber yaptırarak solucan gübresinin çok karlı olduğunu, talebi karşılayamadığını ve buna benzer haberleri yayınlatarak girişimcilerin aklını karıştırabiliyor.

Solucan gübresi eskiden daha karlı olan bir iş olsada günümüzde bu işi yapanların sayısı arttıkça rekabet ortaya doğduğundan gerek solucan fiyatı gerekse solucan gübre fiyatı düşerek daha az kar getiren bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır.

Solucan gübresi işine girerken dikkat etmeniz gerekenler

Solucan gübre üretimi işine gireceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken hususların başında, piyasada bu işi kayıtsız olarak yapanların olduğunu ve vergi ödemedikleri için sizden daha ucuza gübre ve solucan satabileceğini, bu işte gerçekten büyük paralar kazanmak içinde büyük yatırımlar yaparak profesyonel anlamda bir tesis kurmanız gerektiğini unutmayın.

solucan gübresi solucan satışı solucan gübresi karlı mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sincan'da böcek ve haşerelerle mücadele!
Sincan'da böcek ve haşerelerle mücadele!
Yenimahalle Belediyesi'nden kadın girişimcilere destek
Yenimahalle Belediyesi'nden kadın girişimcilere destek