Ahmet Erdoğdu kimdir? Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu göreve başladı

Yunusemre İlçe Kaymakamlığı görevine Ahmet Erdoğdu getirildi. Peki yeni atanan Kaymakam Ahmet Erdoğdu kimdir, nereli?

Ahmet Erdoğdu kimdir? Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu göreve başladı

İçişleri Bakanlığının 1 Aralık 2016 tarihli ve 29905 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Atama Kararnamesi ile Balıkesir-Karesi Kaymakamlığı görevinden Yunusemre Kaymakamlığına atanan Ahmet Erdoğdu, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu. 
Yunusemre Kaymakamlığı görevine dün başlayan Kaymakam Erdoğdu, Manisa’da görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Vali Güvençer’in direktifleri doğrultusunda Yunusemre ilçesi için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.
Vali Güvençer de Erdoğdu’ya yeni görevinde başarılar dileyerek Yunusemre’de yaşayan vatandaşlara en iyi hizmetin sunulması için destek olacağını belirtti.

AHMET ERDOĞDU KİMDİR?

1968'de Aydın-Çine'de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Aydın'da tamamladı. Yüksek öğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde yaptı.

   1992'de Giresun Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Piraziz, Tonya ve Şebinkarahisar Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu.

  1995 yılında Isparta-Gönen Kaymakamlığına atandı. Sırasıyla Batman-Hasankeyf, Ordu-Gürgentepe Kaymakamlıkları; Ardahan ve Amasya Vali

Yardımcılığı; Muğla-Kavaklıdere, Denizli-Buldan Kaymakamı olarak görev yaptı.

    19/07/2013 tarihli ve 2013/463 sayılı Müşterek Kararname ile Karesi Kaymakamlığına atandı. 15/08/2013 tarihinde Karesi Kaymakamlığı görevini yerine getirdi.

yunusemre haberleri yunusemre kaymakamlığı

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri