Ankara Büyükşehir'den doğalgaz açıklaması

Ankara Büyükşehir yetkilileri, Doğalgaz hizmetlerinin, 2007 yılında kanunla, EGO Genel Müdürlüğü'nden, özelleştirilmek üzere kurulan Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş’ye (BAŞKENTGAZ) devredildiğini, Şirket'in, 25 Ocak 2013 tarihinde yapılan ihale süreciyle tamamen özelleştirildiğini bildirdiler.

Ankara Büyükşehir'den doğalgaz açıklaması

Ankara Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, doğalgaz dağıtım hizmetlerinin 2007 yılından itibaren EGO bünyesinden çıktığını, 2013 yılında da  tamamen özelleştirildiğini, belirterek, "Uzun yıllardır Büyükşehir Belediyesi'nin doğalgazla hiç bir ilgisi kalmamıştır. Vatandaşlarımızın, bu hizmetler için Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş'ye başvurmaları gerekiyor" dediler.

Büyükşehir yetkilileri, Doğalgaz hizmetlerinin,  2007 yılında kanunla, EGO Genel Müdürlüğü'nden, özelleştirilmek üzere kurulan Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş’ye (BAŞKENTGAZ) devredildiğini, Şirket'in, 25 Ocak 2013 tarihinde yapılan ihale süreciyle tamamen özelleştirildiğini bildirdiler.

Yetkililer, Büyükşehir Belediyesi'nin yıllardan bu yana doğalgazla ilgili herhangi bir ilgisinin olmamasına karşın, bazı vatandaşların doğalgaz sorunları için belediyeye başvurduğunu kaydederek, "Vatandaşlarımızın, doğalgazla ilgili her türlü konu için, Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş'yi aramaları gerekiyor" diyerek uyarıda bulundular.

Ankara Büyükşehir Belediyesi BAŞKENTGAZ Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş ankara doğalgaz

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
Kırıkkale Üniversitesi 11. Çeviri Çalıştayı'na ev sahipliği yaptı
Kırıkkale Üniversitesi 11. Çeviri Çalıştayı'na ev sahipliği yaptı