Başkan Ertürk, şehit ailelerinin iftar yemeğine katıldı

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokma Ertürk, şehit aileleri tarafından ilçede düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Başkan Ertürk, şehit ailelerinin iftar yemeğine katıldı

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, FETÖ darbe girişiminin engellenmesi sırasında 9 şehit, 92 gazi veren Kahramankazan’da şehit ailelerinin düzenlediği iftar programına katıldı. Ertürk,  şehit yakınları ve gazilerin katıldığı iftarda yemekleri elleriyle dağıttı.

Başkan Ertürk, 15 Temmuz’da şehit olan 9 Kahramankazanlı arasında yer alan Ümit Güder, Ömer Takdemir, Hasan Yılmaz ve Lokman Biçinci’nin ailelerinin düzenlediği iftara katıldı. Kahramankazan Belediyesi Kumpınar Kültür Merkezi’nin ev sahipliği yaptığı iftara, 15 Temmuz şehitlerinin aileleri, gaziler ile  bölücü terörle mücadele sırasında şehit olan güvenlik görevlilerinin aileleri katıldı. Samimi bir havada geçen iftarda, Ertürk yemekleri kendi elleriyle dağıttı.

Onlar bizim ailemiz

Başkan Ertürk, şehit ailelerinin düzenlediği böylesine anlamlı bir programa katılmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Devletimiz, milletimiz, bayrağımız, ezanımız için gözünü dahi kırpmadan şehadete yürüyen kardeşlerimizin hayrına aileleri böyle bir iftar düzenledi. İftara diğer şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz de katıldı. Çok anlamlı ve duygu dolu bir iftar programı oldu. Şehitlerimizin geride kalanları artık bizlerin de ailesidir. Onlar için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.  

lokman ertürk kahramankazan kahramankazan belediyesi kahramankazan haber

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri