Başkan Tuna, personelle bir araya geldi

Başkan Tuna, Belediye binasındaki katları tek tek dolaşarak, kendisini karşılayan personele, “Dürüst, şeffaf ve adil yönetim çerçevesinde hep birlikte hizmet için buradayız” dedi.

Başkan Tuna, personelle bir araya geldi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, 23 katlı Büyükşehir Belediye Binası’ndaki daire başkanlığı ve şube müdürlüklerini dolaşarak, çalışanların taleplerini dinledi, herkesten özverili çalışma isteğinde bulundu. 

Başkan Tuna, Belediye binasındaki katları tek tek dolaşarak, kendisini karşılayan personele, “Dürüst, şeffaf ve adil yönetim çerçevesinde hep birlikte hizmet için buradayız” dedi.

Çalışanların sorularını da cevaplandıran Başkan Tuna, “Kimseye farklı muamele yok, zulüm de yok. Herkesin torpili, yaptığı iştir” diyerek tüm çalışanlardan kendilerine verilen görevleri en iyi şekilde yapmalarını istedi.

Personelin çiçeklerle karşıladığı Başkan Tuna, çalışanlar arasında herhangi bir ayrım yapılmayacağını ifade ederek, araya “torpil” sokmaya çalışanları da not ettiğini söyledi.

Sözlerini “Torpiller bizde ters teper. Araya torpil koymaya çalışan personelin üstünü çizerim” diyerek sürdüren Başkan Tuna, “Farklı muameleye uğrayan herkes direkt bana ulaşsın ve şikayetini dile getirsin, kapım açık” diye konuştu.

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Anneler, Babalar Dikkat
Anneler, Babalar Dikkat
Eryaman Stadı ne zaman açılacak? Ankaragücü açıklama yaptı
Eryaman Stadı ne zaman açılacak? Ankaragücü açıklama yaptı