Çankırı'ya bir Kızılcahamamlı daha

Çankırı'ya Kızılcahamamlı rektörün ardından bu kezde bir başka Kızılcahamamlı Musa Göktaş Eldivan Kaymakamı olarak atandı. Peki Eldivan Kaymakamı Musa Göktaş kimdir? Detaylar haberimizde.

Çankırı'ya bir Kızılcahamamlı daha

Kızılcahamam-Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı (ESYAV)  Başkanı, Prof. Dr. Hasan Ayrancı'nın Çankırı Karatekin Üniversitesi'ne rektör olmasının ardından, Çankırı'nın Eldivan ilçesine bu kez de Kızılcahamamlı olan Kaymakam Musa Göktaş atandı.

Kızılcahamam Yanık Özbekler Mahallesi'ne kayıtlı olan Musa GÖKTAŞ 1985 Adapazarı doğumlu olup; orta öğrenimini Çankırı Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 2007 yılında mezun olmuştur.

2008-2013 yılları arasında Sosyal Güvenlik Kurumu’nda Denetmen ve 2013-2015 yılları arasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Bolu Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başlamış; Bolu’da İl Merkez stajını, Ankara Beypazarı ve Manisa Kula ilçelerinde Refiklik stajını, Ankara’da Mülkiye Müfettişliği Refiklik stajını, Çankırı Kurşunlu ilçesinde Vekalet stajını tamamlamıştır. Bakanlık Merkez stajı kapsamında Ankara’da 4 ay dil eğitimi aldıktan sonra Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yapmak üzere İngiltere Portsmouth Üniversitesi’ne gönderilmiştir. Bakanlığımızın emri ile yüksek lisans eğitimini yarıda bırakarak, Kaymakamlık kursuna katılmak üzere Türkiye’ye dönmüş, kursunu tamamlayarak, Çankırı ili Eldivan İlçesine Kayamakam olarak atanmıştır.

Eldivan Kaymakamı Eldivan Kaymakamı Musa Göktaş

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri