İstanbul'da kar etkisini arttırıyor! İstanbul'da okullar tatil olacak mı?

İstanbul'da kar etkili olmaya devam ediyor. Peki İstanbul'da okullar tatil olacak mı? İşte detaylar...

İstanbul'da kar etkisini arttırıyor! İstanbul'da okullar tatil olacak mı?

İstanbul'da kar yağışı etkisini arttırarak devam ediyor. Kar yağışı tipiye dönüşürken, İstanbul'un birçok yerinde trafik durma noktasına geldi. 
İstanbul'da yapılan uyarıların ardından kar yağışı akşam saatlerinde etkisini arttırmaya başladı. Özellikle Yenibosna'da kar yağışı tipiye dönüşürken, vatandaşlar yağışla birlikte zor anlar yaşadı. Trafik de kar yağışıyla birlikte durma noktasına geldi. İBB'nin trafik haritasında yoğunluk yüzde 81 olarak belirtildi. Beşiktaş'ta da kar yağışı ile birlikte trafik kilitlendi.

İstanbul’da etkili olan kar yağışı, Taksim Meydanı’nda tipi olarak etkisini artırdı. Zaman zaman etkili olan kar yağışı nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. 
İstanbul’da gün içinde başlayan kar yağışı etkisini artırarak sürüyor. Akşam saatlerinde de etkili olan kar yağışı Taksim Meydanı’nda renkli görüntülere sahne oldu. Tipi olarak etkisini artıran kar yağışı nedeniyle vatandaşların yürümekte zorlandığı görüldü. Kimi vatandaşlar ise yağan kar yağışını fırsat bilerek telefonlarıyla fotoğraf çektirdi.

İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL OLACAK MI?

İstanbul için şuana kadar açıklanan kar tatili açıklaması yapılmadı. Açıklamanın haber merkezimize ulaşması halinde sitemizde haberi bulabilirsiniz.

istanbul haberleri

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri