Kahramankazan'da 171 çift evet dedi

Kahramankazan'da yılın ilk yarısında 171 çift mutluluğa evet diyerek dünya evine girdi.

Kahramankazan'da 171 çift evet dedi

Kahramankazan'da 2017'nin ilk yarısında 171 çift dünyaevine girdi. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ün kıydığı nikahlar, internet üzerinden de canlı olarak yayınlandı. 

Yaklaşık 52 bin nüfusa sahip olan Kahramankazan'da, 2017'nin ilk yarısında 171 çift dünyaevine girdi. Kahramankazan Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü tarafından bu yılın ilk altı ayında 171 çiftin nikah kıyma işlemleri gerçekleştirildi. Kahramankazan Belediyesi Nikah Salonu'nda kıyılan nikahlarla çiftler yeni bir hayata adım attı. Nikâh salonuna kurulan ses ve görüntü sistemiyle, kıyılan nikahlar “kahramankazan.bel.tr” üzerinden “nikâh salonu canlı yayın” linkine tıklanarak internet üzerinden de izlenebildi. Çiftlerin, çeşitli nedenlerle nikah törenlerine katılamayan yakınları da böylece sevdiklerinin bu mutlu günlerine tanıklık etti.

Nikahları Ertürk kıydı

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk de çiftlerin bu mutlu günlerinden onları yalnız bırakmayarak, nikah memurluğu görevini üstlendi. Başkan Ertürk, evlenen tüm çiftlere ömür boyu mutluluklar dileyerek, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın evlenen çiftlerimize yaptığı çok çocuk tavsiyesini yine kendilerine anımsatıyorum” dedi.

kahramankazan evlilik kahramankazan haberleri

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eryaman Stadı ne zaman açılacak? Ankaragücü açıklama yaptı
Eryaman Stadı ne zaman açılacak? Ankaragücü açıklama yaptı
Mamak'ta  Biyopsikososyal destek
Mamak'ta Biyopsikososyal destek