Kızılcahamam Belediyesi, Ankara Festivali'ne damgasını vurdu

7'inci Uluslararası Büyük Ankara Festivali'nde, Kızılcahamam standı vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görürken, ilçenin lezzetleri ziyaretçiler tarafından büyük taktir kazandı.

Kızılcahamam Belediyesi, Ankara Festivali'ne damgasını vurdu

7. Uluslararası Büyük Ankara Festivali'ne Kızılcahamam damgasını vurdu. Festivalde Kızılcahamam tanıtımı için açılan standa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde bu yıl 7'incisi düzenlenen festivalde yöresel lezzetler festivale katılanlar tarafından yoğun ilgi gördü. Kızılcahamam bazlaması, gözlemesi, çöreği, tarhanası ve maden suyu vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Kızılcahamam standına gelen ziyaretçilere, Ünlü Famous Kızılcahamam Çam Kolonyası ikram eden görevliler, güler yüz ile ilçenin tanıtımını gerçekleştirmeye devam ediyor.

Kaplıca Park Termal Otel ve Çam Hotel standları ile ilçe turizmininde anlatıldığı standa gelenlere ilçeyi daha yakından tanıyabilmeleri için Kızılcahamam Belediyesi tarafından hazırlatılan tanıtım broşürleri dağıtıldı.

Nevzat Ceylan, Kızılcahamam standında

Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Kızılcahamam standını ziyaret ederken, kendisine Kızılcahamam Çam Kolonyası ikram edildi.

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eryaman Stadı ne zaman açılacak? Ankaragücü açıklama yaptı
Eryaman Stadı ne zaman açılacak? Ankaragücü açıklama yaptı
Mamak'ta  Biyopsikososyal destek
Mamak'ta Biyopsikososyal destek