Kızılcahamam bu bayramda doldu, taştı!

Ankara'nın Kızılcahamam ilçesi önceki yıllarda olduğu gibi bu bayramda da ziyaretçi akınına uğradı. İlçede otel ve tesisler full doluluğu yaşarken, piknik alanlarında da boş yer bulmak neredeyse imkansızdı.

Kızılcahamam bu bayramda doldu, taştı!

Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilen vatandaşların bu bayramda adresi Kızılcahamam oldu. Bayram tatili için ilçeye gelen misafirler, bölgenin gerçek manada termal özelliğini ispatlamış kaplıcalardan faydalanarak,  Soğuksu Milli Parkı’nda doğa ile iç içe piknik yapmanın keyfini çıkardı.

İlçede otel ve diğer tesislerin full kapasiteye ulaştığı ilçede, termal su ve temiz havanın keyfini çıkarmak isteyenler, bayramda ilçenin nüfusunu ikiye katladı. Soğuksu Milli Parkı'nı tercih eden piknikçilerinde gelmesi ile birlikte ilçe genelinde yoğun bir araç ve yaya trafiği yaşandı.

Konuyla ilgili görüşlerini belirten Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, "ilçemize yoğun ilgi gösteren hemşerilerimizin ve misafirlerimizin Ramazan Bayramını tebrik ederim, öncelikli tercih olarak Kızılcahamam’ın tercih ettikleri içinde teşekkür ederim, bundan böyle yaz boyunca da herkesi Kızılcahamam’a davet ederek bu farkı yaşamalarını tavsiye ediyorum dedi."

kızılcahamam çarşı

kızılcahamam haber kızılcahamam belediyesi kızılcahamam otelleri soğuksu milli parkı kızılcahamamhaber kızılcahamam haberleri soğuksu haber haber asır son dakika haberleri

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Açık renk dövme yaptıranlar dikkat!
Açık renk dövme yaptıranlar dikkat!
Saçı dökülenler işte kesin çözüm
Saçı dökülenler işte kesin çözüm