Kocaeli şehit Raşit Yücel ve şehit Abdulsamet Özen için yasta

Kayseri'de bombalı saldırıya iki şehit veren Kocaeli şehitler Raşit Yücel ve Abdulsamet Özen için yasta.

Kocaeli şehit Raşit Yücel ve şehit Abdulsamet Özen için yasta

Kocaeli bugün sabah saatlerinde Kayseri'de hain terör saldırısında şehit olan Er Raşit Yücel ve Er Abdulsamet Özen için yasta.

Şehit Piyade Komando Er Raşit Yücel

Kayseri’de teröristlerin bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit düşen Piyade Er Raşit Yücel’in Kocaeli’nin Körfez ilçesinde bulunan baba evine acı haber ulaştı.
Kayseri’de teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan Piyade Komando Er Raşit Yücel’in Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki evinde acı haber verildi. Acı haberi tekstil işçisi olarak çalıştığı Gebze’deki fabrikada alarak evine gelen anne Şükran Yücel, evin önünde fenalık geçirdi. Fatih Mahallesi Fatih sokakta bulunan evine şehadet haberini Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, İzmit Merkez Komutanı Albay Erdem Çakır ve Körfez İlçe Emniyet Müdürü Yusuf Aydın verdi.
Sağlık görevlilerinin yardımıyla eve giren anne Şükran Yücel, yakınları, komşularının ve oğlunun arkadaşlarından gelen taziyelerini kabul ederken, bina girişine Türk bayrakları asıldı. Şehidin babası olan ve TIR sürücüsü olarak Macaristan’da görevde bulunduğu öğrenilen Ferit Yücel’e ise çalıştığı şirket yetkililerince haber verildiği öğrenildi. Baba Yücel’in ilk uçakla Kocaeli’ne gelmesi bekleniyor.
Yücel ailesinin iki çocuğundan biri olan şehit Piyade Er Raşit Yücel’in 4.5 ay önce yeni taşındıkları evlerinden komşuları tarafından düzenlenen mevlitle askere uğurlandığı öğrenildi.

Şehit Abdulsamet Özen

Kayseri’de teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit düşen Piyade Er Abdulsamet Özen'in Kocaeli’deki babaevine ateş düştü. 
Kayseri’de teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan Piyade Komandı Er Abdulsamet Özen'in Kocaeli’deki baba ocağına ateş düştü. Şehidin Yeniyalı Mahallesi Şahin Sokakta bulunan evine şehadet haberi askeri yetkililerce verildi. Şehit evine Türk bayrakları asılırken, 112 Acil Servis ekipleri hazır bekletildi. 
Şehit Özen’in 4,5 buçuk aylık asker olduğu ve 1.5 ay Hakkari'de eğitim aldığı öğrenildi. 3 kardeşi olan şehidin babasının ise Özgür Kocaeli Gazetesinde çalıştığı öğrenildi.

şehit abdulsamet özen şehit Raşit Yücel kocaeli haberleri körfez haberleri

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri