Pursaklar'da öğrencilerin karne heyecanı

Pursaklar'da öğrenciler 2016-2017 eğitim-öğretim yılının sona erdiğini bugünde karnelerini aldı. Şehit Furkan Doğan İlkokulunda düzenlenen törende Kaymakam, Belediye Başkanı ve Milli Eğitim Müdürü öğrencilere karnelerini verdi.

Pursaklar'da öğrencilerin karne heyecanı

Pursaklar Şehit Furkan Duman İlkokulunda saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan tören, protokol konuşmaları karne dağıtımı ile son buldu. Karne törenine Pursaklar Kaymakamı İhsan Kara, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı, okul müdürü, idareciler, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Törende konuşan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Yavrularınızı okula emanet ettiniz, bugün emanetleriniz size tevdi ediliyor. Geleceğimizin teminatı olan bu yavrularımızın güzel yetişmesi çok önemlidir. Yaz tatilinde çocuklarımız hem eğlensin hem yaz okullarına devam etsinler” dedi.

Kaymakam İhsan Kara da yaptığı konuşmada velilere seslenerek “Başaralı olan öğrencileri tebrik ettiğiniz gibi başarısız olan çocukların da yanında olmalısınız” diye konuştu. Öğrencilerin karne sevincini paylaşan ilçe protokolü, çocuklarla karnelerini ve başarı belgelerini vererek hatıra fotoğrafı çektirdi. Renkli görüntülerle başlayan karne töreni, 2016-2017 eğitim öğretim yılını başarıyla tamamlayan öğrencilerin mutluluğu ile sona erdi

pursaklar haber pursaklar belediyesi pursaklar kaymakamlığı Pursaklar Şehit Furkan Duman İlkokulu karne

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
Kırıkkale Üniversitesi 11. Çeviri Çalıştayı'na ev sahipliği yaptı
Kırıkkale Üniversitesi 11. Çeviri Çalıştayı'na ev sahipliği yaptı