Üniversite öğrencilerinden polise sıcak çorba

Adıyaman'da üniversite öğrencilerinden oluşan grup, polise sıcak çorba ikram etti.

Üniversite öğrencilerinden polise sıcak çorba

Adıyaman Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurtlarında kalan üniversite öğrenciler İl Müdürü Sami Köroğlu ile birlikte gecenin ilerleyen saatlerinde polis noktasını ziyaret ederek çorba ikramında bulundu. 
İstanbul’da terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırı nedeniyle Adıyaman Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü Sami Köroğlu, gece geç saatte polis noktasında nöbet tutan polisleri ziyaret ederek başsağlığında bulundu. Gençler görevli polis memurlarına sıcak çorba ve tatlı ikramında bulundu.
KYK Adıyaman İl Müdürü Sami Köroğlu "Millet olarak çok önemli badirelerden geçiyoruz. Fakat inanç, iman, vatan ve millet sevgisiyle bu badireleri atlatacağız. Bunun en güzel örneğini gençliğimizin bu tür durumlar karşısındaki tutumunda görebiliriz. Gençlerimizin gecenin bu saatinde bile olsa polisimizi ve diğer güvenlik görevlilerimizin yalnız olmadıklarını onlara hissettirmeleri, bizler sıcak yataklarımızda yatarken birilerinin bu ülke için gece gündüz demeden, karda kışta görevlerini en iyi şekilde ifa ettiklerini görmek gençlerimizin geleceğe dair ideallerini daha da sağlamlaştıracaktır. Hain terör saldırıları ile şer odakları amaçlarına hiç ulaşamayacaklar çünkü bu milletin birlik ve beraberliği, dik duruşu bunlara gereken cevabı vermektedir" dedi.
Ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren emniyet mensupları, gençlere bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri