15 Ekim 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

15.10.2018 Pazartesi günü için günlük burç yorumları sizlere neler getirecek? Hangi burç için aşk, iş ve sağlık hayatında ne gibi değişiklikler olacak? İşte 15 Ekim 2018 Pazartesi günlük burç yorumları...

15 Ekim 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları
Koç Burcu: Bir ortama girince mutlaka dikkat çeken koç burçlarının kötü özelliklerinden biri de oldukça inatçı olmalarıdır.
 
Boğa Burcu:  Rahatlığına ve keyfine düşkün olan boğa burçları genellikle lüksten hoşlanırlar. Ve oldukça uyumlu kişilerdir.
 
İkizler Burcu: Kendi hissettiğinin dışına pek çıkamayan ikizler burcu cana yakın kişiler olmakla beraber zaman zaman bencillikleri ile de can sıkabilirler.
 
Yengeç Burcu:  Anaç bir yapıya sahip yengeç burçları su grubundan olmasından dolayı aynı zamanda empati yapma yetenekleri de fazladır. Zaman zaman fazla heyecanının kurbanı olabilirler.
 
Aslan Burcu: Liderlik özellikler taşıyan bir adlan burcu için asla kamera arkasında yer almak ona göre değildir. Aynı zamanda sabit fikirli olması da kötü özelliklerindendir.
 
Başak Burcu: Seçici olan başak burçları için detaylar çok önemlidir. kuruntulu halleriyle etrafındakileri telaşlandırabilirler.
 
Terazi Burcu: Sanata yatkınlığı ile bilinen terazi burçları aynı zamanda sevmedikleri kişiye karşı kincidirler. Ve olaylardan kolay etkilenirler.
 
Akrep Burcu: Güce önem veren her zaman güçlü tarafı seçen akrep burçları zaman zaman kuşkucu olmaları ile karşısındakini boğabilir.
 
Yay Burcu: Özgürlüğüne düşkün olan yay burçları için abartılı hareketler oldukça normaldir. Ancak bazen hayatı uçlarda yaşamaları kötü sonuçlar doğurabilir.
 
Oğlak Burcu:  Hesabını iyi tutan ve aynı zaman tutumlu olan oğlak burçları kesin tavrı ile karşısındakinin kalbini kolayca kırabilir.
 
Kova Burcu: Özgünlüğe önem veren kova burçları asi duruşları ile hep ortamlarda dikkat çeken bir burç olmaya devam eder.
 
Balık Burcu: Oldukça duygusal olan balık burçları olaylardan kolay etkilenir. kolayca alt üst olarak da en çok zararı kendisine verir.
Günlük Burç Yorumları Burç Yorumları günlük burç
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çankaya Belediyesi desteklerini sürdürüyor
Çankaya Belediyesi desteklerini sürdürüyor
Hamilelikte en sık rastlanan şikayetler neler?
Hamilelikte en sık rastlanan şikayetler neler?