15 Ekim hangi burç? İşte kadın erkek burç uyumları

Hangi burç ile daha uyumlu hangi burç ile daha anlaşamaz bir durumda olduğunuzu biliyor musunuz? İşte tüm burçların diğer burçlar ile olan uyumu ve hangi burç kimle daha iyi anlaşır kimle anlaşamaz merak edilen bu soruların cevabı...

15 Ekim hangi burç? İşte kadın erkek burç uyumları

İşte burçların birbirleri ile olan uyumu...

Koç Burcu Uyumu
Özgürlüğüne düşkün ve cesur olan Koç burcu, hayata karşı tek başına mücadele eder. Mantıklı, dengeli ve enerjiktir. Onun enerjisi ve zorluğu da en çok Yengeç burcunu etkiler. Ayrıca Koç burcu, güvenilir Balık burcu ile de iyi anlaşır. Bir de Koç’un hiç anlaşamadığı burçlar var: İkizler ve Aslan. İkizler, Koç’a göre fazla ateşlidir; Aslan burcu ise Koç’a hükmetmek isterse ortalık karışabilir.

Boğa Burcu Uyumu
Boğa lüksten hoşlanır, şımartılmak ister. Sadıktır, gizemlidir, iyi bir arkadaştır. Boğa ruh eşi de ancak bir Boğa burcu olabilir. İlişkileri gayet tutkuludur. Ayrıca Yengeç burcu ve Boğa burcu, duygusal bir ilişkiyi başarıyla yürütebilir. Hareketi seven Aslan burcu , Boğa’ya pek de iyi gelmez çünkü Boğa burcu insanları sakin bir hayatı tercih eder. Boğa, Yay burçlarıyla da anlaşamaz çünkü Boğalar ve Yayların pek de ortak özelliği yoktur.

İkizler Burcu Uyumu
Arzulu ve romantik olan İkizler, gerçek aşka inanır. Maceraperest, sempatik, arkadaş canlısı ve çok yönlüdür. Dolayısıyla gerçek aşka inanan Yengeç burcuyla iyi anlaşır. İkizlerin iyi anlaşabileceği bir diğer burç ise Terazi’dir. Özgürlüğüne düşkün Terazi, daha esnek bir yapıya sahip olan İkizler’le uyumludur. Kıskanç bir Akrep ise İkizler’i yorar. Sessiz bir Başak da İkizler göre değildir.

Yengeç Burcu Uyumu
İyi yürekli Yengeç burcu, aynı zamanda hırslıdır ve kendisi gibi tutkulu bir aşk arar. Duygusal zekası yüksektir, esprilidir, etrafına neşe saçar. Tutarlı Terazi burcu, Yengeç kadınını dengeler. Ayrıca gerçekçi olan Boğa burcu Yengeç’le uyumludur, duygusal Yengeç’i sakinleştirir. Yengeç burcu, onun gibi kıskanç olan Akrep burcuyla pek anlaşamaz. Başak burcu ile Yengeç’le de anlaşabileceğini söylemek zor çünkü ikisi de kendilerini ifade etmede zorluk yaşar.

Aslan Burcu Uyumu
Beğenilmek isteyen Aslan, kendisi gibi canlı burçlarla uyumludur. Aşık olduğunda sadıktır. Güçlü Aslan , onun inatçılığıyla baş edebilecek İkizler burcuyla uyumludur. Tutkulu Aslan, tutkulu bir Akrep burcuyla da iyi anlaşabilir. Aslan-Akrep birlikteliğinden büyük aşklar doğar. Oysa Aslan burcu kendini teslim etmeye hazır olan Kova burcuyla, maalesef umduğunu bulamaz çünkü Aslan, kendisine kafa tutacak bir sevgiliyi tercih eder. Ayrıca Aslan-Oğlak birlikteliği de zordur çünkü Oğlak, Aslan’a fazla özgür gelebilir.

Başak Burcu Uyumu
Sessiz ve dalgın olan Başak, çabuk incinir. Anlaşılması zordur, kırgınlıklarını da gizler. Bir kez aşık oldu mu, sonsuza dek sadık kalır. Terazi ile iyi anlaşır. Mantıklı Terazi burcu, bir Başak’ın kalbini kırmamaya dikkat eder ve kazanır. Gizemli Başak, onu sabırla bekleyen, dinleyen Oğlak’la da uyumludur. Yengeç, Başak’ın anlaşamadığı burçlardandır çünkü Başak burcuna sahip olan insanlar oturmuş bir kişilik arar. Sessiz ve uysal olan Balık burcu da Başak burcuna uymaz. Aralarında sürekli bir gerginlik olur.

Terazi Burcu Uyumu
Dengeli Terazi burcu, hep en iyiyi arar. İyi iletişim kurar. Yay, azimli bir Terazi’yle uyumludur. Birbirlerini tamamlarlar. Ayrıca Aslan burcu da Terazi gibi sadıktır. En uyumlu burç birlikteliklerinden biri desek yanlış olmaz. Terazi burcu, amaçsız olduğunu düşündüğü Oğlak ile anlaşamaz. Aynı şekilde Balık’la da sorun yaşayabilir çünkü Balıklar hassastır ve Terazi’nin sert eleştirilerinden pek hoşlanmaz.

Akrep Burcu Uyumu
İddialı Akrep, duygusal ve kıskançtır. Öyle büyük talepleri olur ki… Sabırlı Oğlak ile uyumludur. Özellikle cinsel yaşamları mükemmeldir. Bir diğer anlaştığı burç ise Aslan’dır. Şehvetli Akrep, Aslan burcunu çabuk etkiler. Bir Akrep, kendi burcundan olan biriyle pek anlaşamaz. Bir çekim illa ki vardır ama bu ilişkinin sonu bir felaketle de sonuçlanabilir. Ayrıca Akrep burcuna göre İkizler fazla romantik, sıradandır.

Yay Burcu Uyumu
Yay burcu, korkusuzdur. Kalbinin götürdüğü yere giden, özgür biridir. Maceraperest Koç burcu ile uyumludur. Birlikte çok eğlenirler.
Kova burcu ise bir Yay’ın olgunlaşmasını sağlayabilir. Cinsel açıdan en uyumlu çiftlerden biri olabilirler. Bir Yay’ın Boğa ile uzlaşması pek kolay değildir çünkü Boğa, evcimendir. Anı yaşayan Başak’ı da pek sevmez çünkü Yay burcu daha çok gelecekle ilgilidir.

Oğlak Burcu Uyumu
Oğlak eğlenmeyi sever; azimli, esprili ve sabırlıdır. Hep bir hedefi vardır, problem çözmede ustadır. Endişeli Balık ile iyi anlaşır, ortaya dengeli bir ilişki çıkar. Başak burcu onun ruh ikizidir. Kökleri sağlam bir ilişkiye adım atarlar. Oğlak, Aslan burçları ve Koç burçlarıyla zor anlaşır. Hareketli Aslan, Oğlak’ı rahatsız eder; maceraperest Koç da mantıklı Oğlak’la uyumlu değildir.

Kova Burcu Uyumu
Kova burcu yaratıcı ve yenilikçidir. Onu asla hapsedemezsiniz. Özgürlüğüne düşkündür. Kendisi gibi sosyal olan Terazi burcuyla uyumludur. İkizler burcu ise Kova’yla tutkulu bir aşk yaşayabilir. İkisi de vahşi yönlerinden beslenir. Anlaşamadığı burçlar, Akrep ve Balık’tır. Akrep, Kova’yı kıskanırsa işler sarpa sarar. Akrepler gibi fazla ilgi bekleyen Balık özgür ruhlu Kova için uygun değildir.

Balık Burcu Uyumu
Balık, hassas ve duygusal olduğu kadar iyi bir gözlemcidir de… Düşüncelidir, sezgileri kuvvetlidir, yaratıcıdır. Merhametli Yengeç burcu ile iyi anlaşır, uzun soluklu bir ilişkileri olur. Ayrıca hayalperest ve hassas Balık , Oğlak ile de uyumludur. Oğlak’ın bilgeliğini sever, Balık… İkizler ve Terazi burcu erkekleri, Balık burcunun ilgi alanına pek girmez. İkizler açık sözlülüğü hoşuna gitmez. Aynı şekilde Terazi’nin sert eleştirilerini bir Balık burcu idare edemez. Balık, yalnızlığını sever ama Terazi çoğu zaman sosyalleşmeyi tercih eder.

burç uyumları burç uyumu hangi burçlar iyi anlaşır hangi burçlar anlaşamaz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İnşaat sektöründe canlanmanın ilk sinyalleri alındı...
İnşaat sektöründe canlanmanın ilk sinyalleri alındı...
Volkswagen’in Türkiye’ye gelmesi otomotiv sektöründe hareketlilik yaşatacak
Volkswagen’in Türkiye’ye gelmesi otomotiv sektöründe hareketlilik yaşatacak