21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

Günlük burç yorumları 21 Eylül 2018 Cuma günü sizler için neler getirecek. Hangi burç için neler olacak? 21.09.2018 günlük burçlar ve Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu yorumları Haber Asır haber portalında.

21 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Eylül 2018 Cuma günü içerisinde alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir. Burcunuzu okumadan güne başlamamanızı öneririz. İşte 21 Eylül 2018 Cuma Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları. 

KOÇ BURCU (22 Mart - 20 Nisan)

 Duygusal durumunuzda bu aralar fazla değişiklik oluyor ancak bunlar olumlu anlamada oluyor ve bu durum sevgiliniz ve sizin aranızı etkiliyor. Sevgiliniz son zamanlarda ona yaptıklarınızı göz önünde bulunduruyor ve sizi ne kadar sevdiğini anlıyor. Çevreniz iş konusunda hareketleniyor ve işinizle iliği yeni görüşmeler yaşayabilirsiniz. Bazı durumlar canınızı çok sıkıyor ve bundan kurtulmak için kendinizce çözümler bulacaksınız.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

İlişkinizde bazı kem gözler var ve bunun farkındasınız. Sevgilinizle aranız çok iyi nazara gelmemek için bazı şeyleri içinizde yaşamanız gerekiyor.  İşinizi büyütmek istiyorsunuz ancak bunun için iş ilişkilerinizi de büyütmeniz gerekiyor. Yeni bir girişimde bulunmak istiyorsanız bunun alt yapısınız yapmak zorundasınız.  Bazı konularda girişken davranmak sizin karınıza olacak.

İKİZLER (22 Mayıs - 30 Haziran)

 Bazı şeyler yaşadınız bunu inkar edemezsiniz ancak yaşadığınız bu şeyler bir gün sizin karşınıza hiç ummadığınız bir anda çıkabilir bunun farkındasınız ve bu durum sizi paranoyak haline getirdi. Potansiyelinizin farkında olmanız gereken bir gündesiniz unutmayın siz olandan daha fazlasını hak ediyorsunuz. Kendinize güvenmelisiniz. Saçma ve gerçek olmayan bilgiler bu aralar canınızı sıkabilir ve  sakin olmaya özen gösterin çünkü gün içinde sorunu çözebileceksiniz.

YENGEÇ (29 Haziran - 23 Temmuz)

Partneriniz sizi seviyor ve yeniden sizinle olmak için elinden geleni yapıyor ancak siz onun artık biten bir ilişki olduğunu düşünüyorsunuz. Onun için elinizdeki tüm kredileri doldurduğunuza inanıyorsunuz. Maddi yönde ihtiyaçlarınıza yetecek kadar olan kısmını kazanıyorsunuz ve bu sizi memnun ediyor ancak bir yandan da aileniz size birikim yapmanızı öneriyor ve her zaman bu şekilde kazanamayacağınızı da hatırlatıyor ancak siz pek bunları duymak istemiyorsunuz. Kuşkucu tavrınız çoğunlukla işe yarıyor, bu sayede problemlerinizi en aza indiriyorsunuz.
 
ASLAN (24 Temmuz - 22 Ağustos)

 Bu aralar keşfettiğiniz romantizm denemeleri sizin için ayrı bir heyecan haline geliyor. Eşiniz sizdeki değişim fark ediyor ve bunun için olumlu düşünceleri var. Yetenekli olduğunuzu düşünüyorsunuz ancak yeteneklerinizi yeterince ortaya çıkaramıyorsunuz bunun için daha fazla üzülmeyin çok yakında bir tanıdığınız vesilesiyle yeteneklerinizi ortaya çıkarmanıza yardım edecek biriyle tanışacaksınız. Size bir konuda ısrar ediliyorsa bu konuda inatlaşmayın ve karşınızdakini dinleyin bu aralar tanışacağınız kişiler sizin şansınız olabilir.


BAŞAK (23 Ağustos - 22 Eylül)
 
Sevgilinizin bu aralar yaptığı davranışlar sizin için saçma hatta anlamsız gelebilir önce sizinle yakınlaşıyor tam her şey yoluna girmişken uzaklaşıyor bir anlam veremiyorsunuz ancak bu böyle daha fazla gitmez buna eminsiniz. Bu aralar maddi anlamada sorumluluklarınız artacak, harcamalarınıza yenileri eklenebilir. 
 bazı olumlu beklentileriniz olumsuz sonuçlanabilir. İçinde bulunduğunuz ruh hali sizi isyankar biri gibi gösteriyor.


TERAZİ (23 Eylül - 22 Ekim)

Partnerinizle aranızın iyi olması sempatik tavırlarınız sizi çevrenizde sevilen biri haline getiriyor. Parlak fikirlerinizi saklamaktan vazgeçin artık zira bu fikirler sizi ilerleyen zamanlarda düzlüğe çıkaracak güzel fikirler olabilir bu durumu kullanmalısınız. Bu işleriniz hayli yoğun bu durumun sizi yormasına yıpratmasına izin  vermemelisiniz.


 AKREP (23 Ekim - 22 Kasım)

 Aşk hayatınız istediğiniz gibi gitmese de bu aralar ondan güzel haberler alacak ve ilişkinizi azda olsa da düzelteceksiniz. Sizin için önemli olan bir çok işi bu gün halledeceksiniz bu size kendinizi mutlu hissettirecek. Birileri sizin için iyi şeyler düşünmüyor bunun için daha dikkatli olun kimsenin ayak oyunlarına gelmemeye dikkat etmelisiniz.


YAY (23 Kasım - 22 Aralık)

Onun izlerini üzerinizden atmaya çalışıyorsunuz ancak ne yazık ki bu durumda pek başarılı olamayacaksınız aşk sizi saracak ve u durumun sonu bir teslimiyetle olacak. İş hayatınıza hakimsiniz ve bu duygusal davranarak bu durumu yok etmeye çalışmayın. Maddi anlamda kazançlarınız çok iyi ancak bu aralar sorumsuzluğunuz üzerinizde ve buna artık bir son verin. Yaşamın gelip geçici olduğunun farkındasınız fakat bazen geleceği de düşünmek gerekir.


OĞLAK (22 Aralık - 20 Ocak)

Bu aralar aşktan yana yüzünüz gülecek ve tam her şey bitti derken yeniden aşık olacaksınız.  İşinizle ilgili bazı gelişmeler yaşanacak ve iş konusunda üsleriniz sizi hayli destekleyecek. Bu aralar masraflarınız artıyor ve bunun için biraz olsun para biriktirme yolunu seçmelisiniz. Bireysel olarak çalışmalarınıza önem veriyorsunuz ancak takım ruhunun çoğunlukla dışında kalıyorsunuz.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)
 
Bazı tavırlarınız farklı çevrelerce yanlış anlaşılabilir. Fırsatları değerlendirmeyi seviyorsunuz ancak her durumu fırsat olarak görmemelisiniz. Fırsat olupta işe yaramayan durumlarda söz konusu olabilir. Para konusunda alacağınız var ve karşınızdaki kişiye taviz vermemeye özen göstermelisiniz eğer sıkı bir tavır sergilerseniz kazanan siz olursunuz. İradeniz sağlam ve buna özenli olarak devam ettirmelisiniz.

BALIK (20 Şubat - 21 Mart)

Sevgilinizle bazı problemleriniz var özellikle bu konular üzerinde konuşma yolunu seçmelisiniz. Bazı yakınlaşmalar size göre değil ve bunu ona bildirmelisiniz. Bir iş arkadaşınızın size karşı özel bir ilgisi var ve bunu fark ettiniz ancak bu durumun etik olup olmadığı üzerinde düşünmek yerine kendinizi akışa bırakmalısınız. 
bazı kişilerin çıkarcı yaklaşımları hoşunuza gitmiyor ve bu durumu fark etmeniz yararınıza olacak.

21 Eylül Burç Yorumları Günlük Burç Oku 21 Eylül Burç Yorumları Burç Yorumu Bugün Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları 22 Eylül 2018
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Kenan Doğulu ve Sertab Erener'İn Red Bull SoundClash biletleri satışa sunuldu
Kenan Doğulu ve Sertab Erener'İn Red Bull SoundClash biletleri satışa sunuldu
Yenilenen Renault Master Türkiye’de satışa sunuluyor
Yenilenen Renault Master Türkiye’de satışa sunuluyor