25 Eylül burç yorumları

25 Eylül'de günlük burç yorumlarına göre sizleri bugün nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz. İşte iş hayatınızdan aşk hayatınıza kadar burç yorumları...

25 Eylül burç yorumları

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Enerjik başlayan haftanın aynı şekilde sürmesi için aceleci davranmaktan kaçının Eğer sabırlı olursanız önünüzde kimse duramaz. Sadece biraz daha karşınızdakilerin fikirlerini dinleyebilirsiniz.

Boğa Burcu (21 Nisan - 20 Mayıs)

Haftanın ilk gününde bir şeylerin yoluna gireceğine dair ilk sinyalleri aldınız ve keyfiniz yerinde. Şimdi fırsatları değerlendirme vaktiniz geldi. Değer verdiğiniz insanları kırmamak için biraz daha özenli davranabilirsiniz.

İkizler Burcu (21 Mayıs - 20 Haziran)

Havaların hafif ısınmasına aldanmayın, soğuklar kendini gösteriyor ve sizin sağlık konusunda daha dikkatli olmanız lazım. Karşılık beklemeden yaptığınız bir iyilikten beklemediğiniz güzellikler ortaya çıkabilir. Sürprizlere hazır olun.

Yengeç Burcu (21 Haziran - 22 Temmuz)

Bu sıralar hemen her şeyde çok ağır hareket ediyorsunuz ve bu hayatınızı olumsuz yönde etkiledi. Artık biraz daha aktif olmayı deneyin. Aslında bu sizin içinizde var, size sadece bunu açığa çıkarmak düşüyor.

Aslan Burcu (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Birlikte iş yaptığınız ekipte homurdanmalar başladı. Artık birazcık da başkaları yerine kendinizi sorgulamaya başlamalısınız. Nerede yanlış yaptığınızı gözden geçirdikten sonra diyaloglarınıza çeki düzen vermeniz, daha sakin davranmanız işinizi kolaylaştırabilir.

Başak Burcu (24 Ağustos - 23 Eylül)

İlk gün oldukça yorucu geçti ancak ilk günden pes etmek yok. Bu tempoya alışmaya başlasanız da laftan anlamayan insanlara tahammülünüz kalmadı. İçinizden bir ses sürekli size 'boş ver' dese de siz sabırlı olmaya devam edin, yakında istediğiniz şeylerin önündeki engeller kalmaya başlayacak.

Terazi Burcu (24 Eylül - 23 Ekim)

Bu kadar sıkılgan olmamanız gerekiyor. Gün geçtikçe veriminiz düşüyor ve artık farklı şeyler bekliyorsunuz. Bu durumdan kurtulmanın yollarını bulmanız gerekiyor. Öncelikle aktivitelerinizi değiştirmeyi deneyin. Bunun faydasını mutlaka göreceksiniz.

Akrep Burcu (24 Ekim - 22 Kasım)

Bugün istediğiniz bir şeyin olma ihtimali çok yüksek ancak bu sizi büyük beklentilere sokmasın. Küçük şeylerden mutlu olmayı öğrenirseniz hayat sizin için daha çekilir hale gelecektir.

Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık)

Toparlanma vakti! Yarın enerjik olmanız gerekiyor. Yoğun bir gün sizi beklerken, sizin bu kadar silik olmamanız gerekli. Tamam dalgınlığınız sizi hata yapmaya itiyor ancak insanlar sizin iyi niyetinizin farkında.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 20 Ocak)

Verimli olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz ve bunu iyi değerlendirin. Bu süreçte karşınıza çıkacak fırsatları bu verimlilikle en iyi şekilde kullanabilir ve kariyerinizde basamak atlayabilirsiniz.

Kova Burcu (21 Ocak - 18 Şubat)

Hafta başında bir kaç kişi size kırılmış olabilir, bugün eğer fırsatınız olursa gönül alabilirsiniz. Kariyerinizin yükselişe geçeceği bu dönemde karşınıza cephe almış birilerini görmek istemezsiniz. Ayrıca bu sizin huzurunuz içinde önemli.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Artık hassasiyetinizi bir yana bırakın. Herkes sizin düşündüğünüz gibi kötü niyetli olmak zorunda değil. Bu biraz da sizin olumsuz bakışınızdan kaynaklanıyor.

günlük burç yorumları burç yorumları 25 Eylül günlük burç yorumları 2018 burç yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İnşaat sektöründe canlanmanın ilk sinyalleri alındı...
İnşaat sektöründe canlanmanın ilk sinyalleri alındı...
Volkswagen’in Türkiye’ye gelmesi otomotiv sektöründe hareketlilik yaşatacak
Volkswagen’in Türkiye’ye gelmesi otomotiv sektöründe hareketlilik yaşatacak