Atv Aşk ve Mavi dizisinin konusu?Aşk ve Mavi nerede çekiliyor?Aşk ve Mavi oyuncu kadrosu?

Atv'nin beğenilerek izlenen dizisi Aşk ve Mavi dizisinin konusu,oyuncuları ve Aşk ve Mavi'nin nerede çekildiği ile ilgili bütün soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz...

Atv Aşk ve Mavi dizisinin konusu?Aşk ve Mavi nerede çekiliyor?Aşk ve Mavi oyuncu kadrosu?

ATV ekranlarında yayınlanan sevilerek izlenen başrolde Emrah Erdoğan ve Burcu Kıratlı'nın oynadığı NTC medya'nın yapımcılığını yaptığı dizi Aşk ve Mavi'nin konusu,kadrosu ve nerede çekildiği haberimizde.

Aşk ve Mavi Konusu

Zengin bir ailenin oğlu olan Ali, 30’lu yaşlardadır. Uzun seneler Ahmet adındaki bir adamı öldürdüğü için hüküm giymiştir. Mapus hayatının son senelerinde mektuplaştığı Mavi’yle tahliye olduğu ilk gün tanışır ve acil verilen bir kararla evlenmek ister. Ancak Mavi’nin mapusta ki onca insan arasında mektuplaşmak için kendisini seçmesi hiç tesadüf değildir. Çünkü yıllar önce Ali’nin öldürdüğü Ahmet’in kardeşidir.

Mavi‘nin amacı kabusa dönen hayatlarına neden olan adamı evlendikleri gece öldürmektir. Aslında Ali’nin abisinin katil olduğu ama Cemal’in karısı ve evlatlarıolduğu için suçu üstüne Ali’nin aldığı Mavi tarafından bilinmemektedir. Fakat Ali, Mavi’nin kimliğini nikah işlemleri sırasında görüştür. Yinede aşkı için susmak zorunda kalmıştır. Düğünün gecesi Ali, Mavi tarafından bıçaklanır. Ufak bir yarayla kurtulan Ali, Mavi’denşikayetçi olmaz. Tek bir şart vardır ortada oda beraber yaşamak şartıyla. Her ne kadar Mavi karşı çıkmak istese de ikilinin arasında imkansız bir aşk doğacaktır.

Aşk ve Mavi Nerede Çekiliyor

Çekimler İstanbul ve Nevşehir’in görkemli bölgesi Kapadokya ile Ürgüp’de çekiliyor.. Aşk ve Mavi dizisi sezon boyunca İstanbul ve Nevşehir'de çekimlerini sürdürecek.

Aşk ve Mavi Kadrosu

Emrah Erdoğan(Ali)

1971 Diyarbakır doğumlu olan ses sanatçısı ve oyuncu 45 yaşındadır. Yakışıklılığı ile ilerlemiş yaşına rağmen genç kızların dikkatini çekmektedir. Küçük Emrah olarak tanınan Emrah ERDOĞAN sayısız albümünün yanında Boynu Bükükler ve Unutabilsem dizileri ile tanınır.

Burcu Kıratlı(Mavi)

1989 yılında İstnbul’da doğan güzel oyuncu  27 yaşındadır. Lise’yi BJK kolejinde okuyan ve koyu Beşiktaşlı olan Burcu Kıratlı üniversiteyi  ise Yedi Tepe Üniversitesinde İletişim Fakültesinde almıştır. Burcu Kıratlı da bir çok oyuncu gibi Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro eğitimi almıştır. İlk olarak 2013 yılında Özcan Deniz’in Su ve Ateş filminde canlandırdığı Helin karakteri ile tanınmıştır. Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almıştır.

Kenan Bal(Fazıl Göreçki)

1950 Ankara doğumludur. İBB’de Park ve Bahçeler müdürlüğünde çalışmıştır. Bir çok dizi ve tiyatroda yer alan Kenan Bal bir arkadaşının tavsiyesi ile bir tiyotro da yer almış ve 28 yaşında ilk olarak Denizin Kanı isimli filmde rol almıştır. Son olarak Lale Devri ve Hayat Ağacı dizilerinde yer alan deneyimli oyuncudur.

Işıl Yücesoy(Refiha Göreçki)

1945 yılında Kırklareli’de dünyaya gelen Türk Sinemasının çınarlarından Işıl YÜCESOY 71 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen her teklifi kabul etmekte ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurmaktadır. Sinema sektörünün yanında ses sanatçılığı ile tanınır. 1969 yılında Devlet sanatçısı nişanını almış ve emekli olmuştur. İstanbul ve Ankara radyolarında çalıştı. Son olarak Kara Para Aşk ve Unutursam Fısılda gibi projelere yer aldı.

Cüneyt Mete(Cemal)

1970 İzmir doğumlu deneyimli oyuncu 46 yaşındadır. Beni Affet dizisinde canlandırdığı Cesur rolü ile tanınır.

Alayça Öztürk(Safiye)

1982 İstanbul doğumlu olan Alayça ÖZTÜRK 34 yaşındadır. Daha önce Fabrika Kızı dizisinde canlandırdığı Afitap rolü ile tanınır. Sırlar Dünyası gibi Stv dizilerinde roller aldı. Mimar Sinan Üniversitesi Mezunu.

Uğur Uzunel(İsmet)

1988 İzmir doğumlu yakışıklı oyuncu Uğur Uzunel 28 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 1.80 cm boyunca ve 70 kgdır. Son olarak Şeref meselesi dizisinde rol almıştır.

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri