Doğan Alp öldü mü? Diriliş Ertuğrul dizisi Doğanalp ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Doğan Alp öldü mü? Diriliş Ertuğrul dizisinde en çok merak edilen Doğan Alp'in ölüp ölmeyeceği. İşte detaylar...

Doğan Alp öldü mü? Diriliş Ertuğrul dizisi Doğanalp ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Doğan Alp öldü mü? Diriliş Ertuğrul dizisinde en çok merak edilen Doğan Alp'in ölüp ölmeyeceği. İşte detaylar... TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin başrol oyuncularından Cavit Çetin Güner ile ilgili önemli bir durum yaşandı. Doğan Alp öldü mü?Gözlerini açan Doğan Alp ölmedi.Ölümle pençeleşiyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 67. BÖLÜM

Yaşanan baskının ardından olay yerine gelen Ertuğrul Bey, oğlu Gündüz’ü ağır yaralı olarak bulmuştur. Yediği ok sonucunda yaralanan Gündüz’ün akıbeti ne olacak? Bir yanda Gündüz’ün acısı, diğer yanda Halime ve Aslıhan’ın eşkıyanın elinde olması Ertuğrul Bey’in hangi zor ve tehlikeli adımları atmasına sebep olacak!

Büyük Görevler, Büyük Bedelleri Gerektirir…
Simon ve Selçuklu Sarayındaki casusun gizli görüşmesini izleyen Kayı alpları Philip ve adamlarının pususuna düşmüşlerdir. Alplar bu pusudan kurtulmaya çalışırken hangi bedeli ödeyeceklerdir? Öte yandan gizli görüşmenin takip edilmesini fark eden sadettin Köpek, Simon’un bu zafiyeti karşısında ne yapacak?
 
Hain İçerdeyse Kapı Kilit Tutmaz Derler…
Ural’ın kurduğu planın işlemeye başlamasıyla Halime ve Aslıhan, eşkıyanın eline esir düşmüştür. Bu gelişme karşısında Candar Bey ve Çavdaroğlu Obasının atacağı adım ne olacak? Ural ise kendini bu işten nasıl sıyıracak?
 
Yiğit Olanın Düşmanı Bir Tane Olmaz…
Eşkıyaların baskın haberini Petrus’tan öğrenen Simon ise bu gelişmeyi kendi çıkarı için nasıl kullanacak? Simon, gizli buluşmanın ortaya çıkmasının ardından Sadettin Köpek karşısında zor duruma düşmüştür. Hangi adımı atarak bu zafiyetini giderecek? Bunun yanında ta en baştan beri Kayıları ve Çavdarları birbirine kırdırmaya çalışan Simon’un, bu amacını gerçekleştirme uğruna yapacağı büyük hamle ne olacak?

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri