Günlük burç yorumları 28 Ocak Pazar

28 Ocak Cumartesi Koç, Boğa,Oğlak, Kova, Balık, Başak, Terazi, Akrep, Yay, İkizler, Yengeç, Aslan burcu için günlük burç yorumları haberimizde.

Günlük burç yorumları 28 Ocak Pazar

Burcunuz bugün sizler için neler diyor, sizi neler bekliyor. İşte 28 Ocak günlük burç yorumunuz ve hayatınızda sizi nelerin beklediği...

KOÇ BURCU YORUMU

Koç burcu için sosyal çevresinden davet alacağı bir gün olacak. Aldığınız bu davete ılımlı bakmalısınız. Çünkü gideceğiniz davet güzel arkadaşlıklara zemin hazırlayacak. Diğer taraftan kariyerinize dair bulunduğunuz girişimlerde geri adım atmayın. Tutturduğunuz istikamette emin adımlarla devam.

BOĞA BURCU YORUMU

Boğa burcu için yeni haberler var! Yakın çevreden sizi mutlu edecek haberler alacaksınız. Geçmişte karşılaştığınız ufak tefek sıkıntılarla baş ederken sırtınızı güvenle yaslayacağınız dostlarınız sayesinde yalnız olmadığınızı bir kez daha anlayacaksınız. Maruz kaldığınız davranışları, karşınızdaki kişinin içinde bulunduğu şartları da değerlendirseniz arkadaşlığınız için faydalı olacaktır.

İKİZLER BURCU YORUMU

İkizler burcu için parasal gelişmelerin yoğunlukta olacağı bir gün. Uzun bir süredir gelmesini beklediğiniz paranın elinize geçmesi an meselesi. Bu gün için size en büyük önerimiz, elinizde mevcut olmasına rağmen kimseye borç para vermemeniz.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Yengeç burcu, duygusal sarsıntılar kapınızda! Ancak olaylara karşı tutumunuzla bu sarsıntı şiddetinin düşük olması mümkün. İkili ilişkilerinizde karşı tarafın üzerinizde uyguladığı yaptırım gücüne dikkat edin. Vermek istediğiniz tepkiler abartılı olabilir, bu rahatsızlığınızı uygun bir dille ifade etmelisiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Aslan burcu enerjisini etrafıyla paylaşacak. İçinden taşan enerjinizi etrafınıza da bulaştıracaksınız. Bu enerjinin özellikle çalışma arkadaşlarını olumlu etkileyecek. Öte yandan ertelediğiniz işleriniz maalesef bugüne birikti, biriken işlerinizi daha fazla görmezden gelmemeniz, gelecek planlarınızın ertelenmesini önleyecek.

BAŞAK BURCU YORUMU

Başak burcu için sevgi ve aşka dair güzel bir gün. Gündeminizde aşk var. Flört konusunda da hayli şanslısınız, sevildiğinizi yoğun bir şekilde hissedeceğiniz bu günün kıymetini bilin deriz çünkü oldukça yoğun bir hafta sonu sizi bekliyor.

TERAZİ BURCU YORUMU

Terazi burcu için sıkıntılı bir günün ardından ilaç gibi haberler alacak. Gelen haber, aile veya evinizle alakalı sevindirici bir gelişme. Bu güzel haberi aldıktan sonra gününüzü evde, ailenizle birlikte, huzurlu bir şekilde geçirmeyi tercih edebilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Akrep burcunun bugün elinden telefon düşmeyecek. İletişimin gündemde olduğu bu günde, haberleşme trafiğiniz oldukça yoğun. Zorlandığınız konularda aldığınız desteğin yanı sıra yapmanız gereken sorumlulukları da yerine getirmeniz gerekebilir. Gün sonunda seyahate çıkma kararı da verebilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU

Yay burcu, para konusuyla ilgili gelişmeler kapınızda! Uzun zamandır uğraştığınız projelerin sonuçlarını yavaş yavaş almaya başlayacaksınız. Kararlarınızı vermede etkili bir etmen olan maaşın gündeme gelmesi, aklınızı bulandırmasın. Karşılaştığınız olaylara net bakmanız, kararınızın olumlu sonuçlar doğurmasını sağlayacaktır.

OĞLAK BURCU YORUMU

Oğlak burcu dikkat ve enerjisini iletişim konusunda yoğunlaştırmalı. Bugün şahit olacağınız olaylar karşısında pozitif kalmaya çalışmalısınız. Sizin için her geçen gün biraz daha zorluk getiriyor gibi dursa da önümüzdeki hafta güzel haberler alacaksınız.

KOVA BURCU YORUMU

Kova burcu için bugün, kapanan konular tekrar gündeme gelecek. Eski dostluklarınız ve maruz kaldığınız haksızlıklar aklınıza gelecek ve bu yüzden modunuz biraz düşecek. Ancak hemen kendinizi bırakmamalısınız, sabırlı olursanız mutlu günler yakın.

BALIK BURCU YORUMU

Balık burcu sosyal ortamda gözde olmanın meyvelerini yiyecek. Hazır gözdeyken zamanınızı iyi değerlendirin ve gelen davet tekliflerini olumlu yanıtlamanız faydanıza. Keyifli bir günün tadını çıkarın.

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri