Günlük burç yorumu! Yeni haftada sizi neler bekliyor

Günlük burç yorumunuz sizin için ne diyor? Yeni hafta sizin için neler getirecek? İşte günlük burç yorumunuz ve burcunuzun size getirecekleri.. 13 Kasım 2017 Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumları haberimizde...

Günlük burç yorumu! Yeni haftada sizi neler bekliyor

Günlük burç yorumunuz size ne diyor? Aşk ve iş hayatınız nasıl olacak, size neler getirecek? İşte yeni haftanın ilk gününde Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumu...

Koç Burcu
Sevgili Koçlar Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, çıkarlarımızı korumamızda, hesabımızı iyi yapmamızda olumludur.

Boğa Burcu
Sevgili Boğalar Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, her meseleyi derinlikli ve titiz şekilde ele almamızı sağlar. Özellikle aşk hayatımız ve iş ortaklıklarında etkilidir.

İkizler Burcu
Sevgili İkizler Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, ailevi ve iş ilişkilerimizde titiz ve derinlikli düşünmenin, buna göre ayarlamada bulunmanın işaretçisidir.

Yengeç Burcu
Sevgili Yengeçler Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, çocuklarımız, aşk hayatımızla ilgili konularda tutkuluyuz, dikkatliyiz ve oldukça titiziz. Bu şekilde meseleleri ele alacağız.

Aslan Burcu
Sevgili Aslanlar Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, ihtiyaçlarımızı her konuda gayet akıllıca karşılarız. Hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmayız.

Başak Burcu
Sevgili Başaklar Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, fikirlerimizi tutkulu, dikkatli ve oldukça detaylı şekilde ifade etmemizde etkindir. Gözümüzü dört açarız.

Terazi Burcu
Sevgili Teraziler Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, parasal meseleleri dikkatli şekilde ele alırız. Hesabımızı biliriz ve bütçemizi ona göre düzenleriz.

Akrep Burcu
Sevgili Akrepler Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, doğru bir hamlede bulunmamızı ve şartların çok iyi farkında olarak işlerimizi düzenlememizi sağlayıcıdır.

Yay Burcu
Sevgili Yaylar Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, hiçbir şeyi göz ardı etmeyeceğimizi, her meseleyi gayet derinlikli ve dikkatli şekilde analiz etmemizi sağlar.

Oğlak Burcu
Sevgili Oğlaklar Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, dostlarımızla bir araya gelmenin ve gayet dikkatli şekilde durumları analiz etmenin işaretçisidir.

Kova Burcu
Sevgili Kovalar Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, çıkarlarımıza uygun şekilde hareket ederek, hem finansal hem de işimizle alakalı sorunları aşabiliriz.

Balık Burcu
Sevgili Balıklar, Saat 06:07 Ay-Venüs görünümü, ilişkide tutku yoğunluğunun işaretçisidir. Sevdiğimiz bir şeyden vazgeçmemiz zordur.

günlük burçlar burç yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
30 Ekim yurtta hava durumu
30 Ekim yurtta hava durumu
Cumhuriyet Bayramı’nın 95.yılı Bergama’da coşkuyla kutlandı
Cumhuriyet Bayramı’nın 95.yılı Bergama’da coşkuyla kutlandı