İsimsizler Fatih Kaymakam Ölecek mi? Virankaya Kaymakamı Fatih Keskin öldü mü?

İsimsizler dizisinde Virankaya Kaymakamı Fatih Keskin vuruldu mu? Kaymakam Fatih Keskin öldü mü, ölecek mi? İşte İsimsizler dizi hakkında merak edilen herşey..

İsimsizler Fatih Kaymakam Ölecek mi? Virankaya Kaymakamı Fatih Keskin öldü mü?

Kanal D ekranlarında Pazartesi günü yayınlanan ve reyting rekorları kıran İsimsizler adlı dizide Virankaya Kaymakamı Fatih Keskin terörist rolünde oynanan amcası tarafından vuruldu. Peki Fatih Keskin öldü mü, ölecek mi? Dizinin en merak edilen sahnesi olan vurulma sahnesinde Fatih Keskin'in ölmesi dizinin yeni başlaması ve daha uzun soluklu olması nedeniyle şuan için mümkün görünmüyor.

Virankaya Nereye Bağlı haberi için tıkla

Kanal D'nin ilk bölümüyle milyonları ekrana kilitleyen yeni disizi "İsimsizler" birçok merak edilen soruyuda beraberinde getirdi. Dizide yer alan Virankaya ilçesi gerçekte var mı, nereye bağlı ve nerede soruları en çok merak edilen soru oldu. Virankaya ilçesi gerçekte olmayan bir yer. Dizide adı geçen Virankaya, Mardin'in Serik ilçesi. Mardin Serik Kaymakamalığı'nda düzenlenen hain saldırıyı konu alan ve Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk anısına oynayan bölümün yeni bölümleri merakla bekleniyor.

İsimsizler dizisinin konusu

Fatih Keskin, genç bir diplomattır. Yeni görev yerine gitmeye hazırlanırken Güneydoğu’daki önemli ilçelerden biri olan Virankaya’nın Kaymakamı Orhan Yağız’ın hain bir saldırı sonucu şehit edilmesi, kararını değiştirir. Amirleri ve ailesi, onu bu kararından döndürmek istese de başaramazlar. 

Virankaya’da 7 kişilik bir ekip oluştururken, hem terörle mücadele etmeyi hem de Kaymakam suikastının perde arkasını çözmeye çalışır. Fatih Keskin, Güneydoğudaki teröre karşı mücadelede kendisiyle omuz omuza savaşacak 7 cesur adam seçer. Onlarla yürüyeceği tehlikeli yolculukta sadece teröristlerle mücadele değil, terörü organize eden uluslararası ilişkileri de çözmek gibi bir görev üstlenir. Bunu yaparken de yolu genç Doktor Elif ve onun çevresinden ayrılmayan bölgedeki kaosun mimarlarından  Otto ile kesişir.

Kaymakam suikastının ilk ipuçlarına ulaşırken,  terör örgütü de Fatih’in ilk görev gününde ilçeyi ele geçirmek amacıyla büyük bir saldırıya hazırlanmaktadır. Bu saldırıda devlet içine sızmış paralel yapı ajanları, yabancı istihbaratçılar ve terör örgütü kol koladır. 

Muhammed Fatih Safitürk Kimdir?

Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk,İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) gereği, 28 belediyeye yönelik görevlendirmeler kapsamında Derik Belediye Başkanlığına getirilen Derik Kaymakamı Muhammet Fatih Safitürk, 10 Kasım'da Mardin'de PKK'lı teröristler tarafından düzenlenen saldırıda yaralanmış, tedavi gördüğü hastanede şehit olmuştu. Hain eylemi gerçekleştirenler arasında Belediye çalışanları yer almış ve yakalanmıştı.

 

Fatih Keskin öldü mü İsimsizler Kaymakam Fatih Keskin öldü mü Fatih Keskin Kimdir Kaymakam Fatih Keskin Kimdir

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
Kırıkkale Üniversitesi 11. Çeviri Çalıştayı'na ev sahipliği yaptı
Kırıkkale Üniversitesi 11. Çeviri Çalıştayı'na ev sahipliği yaptı