11 Ocak Çarşamba (Yarın) Burdur'da okullar tatil mi? Burdur Valiliği son dakika açıklaması

11 Ocak Çarşamba (Yarın) Burdur'da okullar tatil mi? Burdur Valiliği son dakika açıklaması

Burdur'da 11 Ocak Çarşamba günü okullar tatil edildi mi? Burdur Valiliği beklenen kar açıklamasını yaptı mı? İşte detaylar..

Yaşam - 2017-01-10 16:59:39

Burdur Valiliği, il genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle, taşıma eğitimi ve Bucak ilçe genelindeki okulları 10 Ocak Salı günü öğleden sonra tatil etti. Öte yandan 11 Ocak Çarşamba günü için henüz bir açıklama yapılmadı.

Burdur Valiliği tarafından 11 Ocak Çarşamba günü için kar tatili açıklamasının haber merkezimize ulaşması durumunda sitemiz üzerinden sizlerle paylaşacağız. Lütfen takipte kalmaya devam ediniz.
Burdur Valiliği tarafından yapılan açıklamada, "Kar yağışı nedeniyle Bucak ilçe genelinde Milli Eğitime bağlı okulların tamamı, ayrıca 10 Ocak 2017 Salı öğleden sonra Burdur il merkezi ve diğer ilçelerde taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilere okullar tatil edilmiştir. İl merkezi ve diğer ilçelerimizde kar yağışının artması dolayısıyla farklı bir durumun oluşması durumunda ayrıca bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personellerde bugün öğleden sonra idari izinli sayılacaklardır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi. 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
solucan satışı