Hamza Kocaoğlu, Çamlıdere'de çalmadık kapı bırakmadı

Yerel Seçimler'de AK Parti Çamlıdere Belediye Başkan Aday Adayı olan Hamza Kocaoğlu, Çamlıdere'de mahalle mahalle, sokak sokak gezerek projelerini anlatmaya ve halktan destek istemeye devam ediyor.

Takip et!
Hamza Kocaoğlu, Çamlıdere'de çalmadık kapı bırakmadı

AK Parti Çamlıdere Belediye Başkan Aday Adayı olarak seçim çalışmalarını sürdüren Hamza Kocaoğlu, ilçe merkezi ve mahallelerinde esnaf ve vatandaşları tek tek ziyaret ederek kendilerinden destek istemeye devam ediyor.

Ankara'nın Çamlıdere ilçesinde belediye başkan aday adaylığı için çalmadık kapı bırakmayan Kocaoğlu, gittiği her yerde başkan olması durumunda gerçekleştireceği projeleri anlatırken, vatandaş ve esnafında sorunlarını dinleyerek yapılabilecekler hakkında ortak fikir yürütmeye devam ediyor. Çamlıdere halkı tarafından büyük ilgi gören Kocaoğlu, partisi ve kendisi için destek ve dua istedi.

Kocaoğlu'nun seçim gezilerinin devam edeceği ve tüm Çamlıderelileri tek tek gezerek herkese projelerini anlatacağı öğrenildi.

HAMZA KOCAOĞLU KİMDİR?

1974 Çamlıdere Yoncatepe Köyü nüfusuna kayıtlı olan Hamza Kocaoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini Kızılcahamam'da tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler (Önlisans) ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi (Lisans) eğitimini tamamlamış ve üçüncü ünivertsite eğitimi için Anadolu Üniversitesi'nde Adalet Yönetimi bölümünde eğitim hayatını sürdürmeye devam etmektedir.

2001 yılında AK Parti Kızılcahamam İlçe Teşkilatı Kurucu Teşkilat Başkanı olarak siyaset hayatına başlayan Kocaoğlu, partide uzun yıllar farklı birimlerde görev aldı. Türkiye Gençlik Vakfı İlçe Başkanı ve Çamlıdere ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

Hamza Kocaoğlu evli ve iki çocuk babasıdır. 

Çamlıdere Haber Çamlıdere Haberler Hamza Kocaoğlu Kimdir Çamlıdere Belediye Başkan Aday Adayı Hamza Kocaoğlu 2019 Çamlıdere Yerel Seçim Sonuçları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Keçiörenliler koronavirüse karşı gönüllü çalışıyor
Keçiörenliler koronavirüse karşı gönüllü çalışıyor
Çankaya'da 2 binden fazla nokta dezenfekte edildi
Çankaya'da 2 binden fazla nokta dezenfekte edildi