Mehmet Yiğiner, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı mı?

Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı mı olacak? Ajanslara düşen sondakika haberleri sosyal medyada telaffuz edilemeye başlanılmasıyla Çubuk, Akyurt, Kalecik, Pursaklar, Keçiören ve Altındağ başta olmak üzere tüm Ankara’da büyük bir heyecan yarattı.

Takip et!
Mehmet Yiğiner, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı mı?

Ankara’yı, Ankara’da yaşayanları, Ankaralıları anlayacak ve Ankara’nın hızla büyüyen sorunlarını çözecek bir belediye başkanı arayışı başladı.

Son üç seçimdir dillendirilmeye başlayan ve artık Ankara’da yaşayanların kendilerinden birileri tarafından yönetilmek istemeleri arzusu, her geçen gün bir kar topu misali hızla büyüyor. 

Geçtiğimiz yerel yönetim seçimlerinde at başı geçen seçimlerde daha da fazla kendisini gösteren yerel aday isteği, Ankara’daki sivil toplum kuruluşlarının bir araya geldiği toplantıyla yeniden alevlendi.   

Ankara'nın kültürünü, örfünü, adetini bilen, sorunlarını bilen, içimizden, bizden isimleri aday olarak görmek istiyoruz diyen Ankaralılar, Ankaralı belediye başkanı ile Başkentin daha iyi bir noktaya geleceğine inanıyorlar. 

-Ankaragücünü şahlandırdı sıra Ankara’da 

Yapılan çalışmalarla Ankara’da bulunan sivil toplum kuruluşları tarafından taktir gören ve Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görülmek istenilen Mehmet Yiğiner’in isminin sosyal medyada telaffuz edilemeye başlanılmasıyla Çubuk, Akyurt, Kalecik, Pursaklar, Keçiören ve Altındağ başta olmak üzere tüm Ankara’da büyük bir heyecan yarattı. 

Ankara’da Dolmuşçular Odası ile başlayan ve görev yaptığı tüm odaları en üst seviyeye taşıyan Mehmet Yiğiner, Türkiye’nin Başkenti Ankara’yı dünya başkentlerinin gözdesi haline getirmek için göreve talip olmaya hazırlanıyor.  

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nde Başkanlık görevini uzun yıllardır başarıyla yürüten Mehmet Yiğiner, enkaz yığını olarak ortada bırakılan Ankaragücünü olağanüstü kongre ile devraldı.

Daha sonra yapılan 4 kongrede de adaylığını açıklayan Mehmet Yiğiner, kulübü zor durumdayken sahiplenirken, Ankaragücü'nün son yıllarında en uzun süre başkanlık yapan isim olarak da bu rekoru kırdı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Yiğiner 2019 Mart Yerel Seçimleri 2019 Ankara Belediye Başkan Adayı Mehmet Yiğiner Aday mı Ankara Haber Seçim Haberleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Keçiörenliler koronavirüse karşı gönüllü çalışıyor
Keçiörenliler koronavirüse karşı gönüllü çalışıyor
Çankaya'da 2 binden fazla nokta dezenfekte edildi
Çankaya'da 2 binden fazla nokta dezenfekte edildi