Mesut Akgül, oyunu Şafaktepe İlköğretim Okulu'nda kullandı

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, 16 Nisan 2017 Referandum Seçimi için sandık başına gitti. Akgül, oyunu Şafaktepe İlköğretim Okulu'nda kullandı.

Mesut Akgül, oyunu Şafaktepe İlköğretim Okulu'nda kullandı

Türkiye'nin dört bir yanında Referandum heyecanı devam ediyor. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'de yeni Anayasa değişikliği için yapılan seçimde oyunu kullandı.

Milletin iradesi sandığa yansıyacak

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Şafaktepe İlköğretim Okulu’nda kurulan 1233’nolu sandıkta eşi ve çocukları ile oyunu kullandı. Anayasa Değişikliği için halkoylamasında oyunu kullanan Akgül, “Öncelikle vatandaşlarımızın demokrasi şöleninde huzurlu ve güvenli bir ortamda oy kullanması en önemli unsur. Çıkacak sonuç milletin vermiş olduğu karardır ve başımızın tacıdır. Aynı şekilde sandıktan çıkacak sonuca herkesin saygı göstereceğine eminim. Milletimizin iradesi sandıklara yansıyacaktır” diye konuştu.

Sandık görevlilerine başarılar diledi

Oyunu kullandıktan sonra Akgül, bulunduğu okuldaki sandık görevlilerini ziyaret ederek başarılar diledi. Vatandaşlarla sohbet ederek fotoğraf çektiren Akgül, herkesi oy kullanmaya davet etti.

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Mamak'ta  Biyopsikososyal destek
Mamak'ta Biyopsikososyal destek
Çankaya'da gıda yardımı
Çankaya'da gıda yardımı