ANKESOB ile Medical Park Ankara Hastanesi arasında sağlık anlaşması

ANKESOB, Medical Park Ankara Hastanesi ile "Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi" imzalayarak, ANKESOB Kurul Üyeleri ile personeline ve ANKESOB'a bağlı odaların yöneticileri, personeli, üye esnaf ve sanatkarları ile 1. derece yakınlarına önemli oranda indirim avantajı sağladı.

ANKESOB ile Medical Park Ankara Hastanesi arasında sağlık anlaşması

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) ile Medical Park Ankara Hastanesi arasında "Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi" protokolü yapıldı.

İndirimli sağlık hizmetini kapsayan sözleşme, Medical Park Ankara Hastanesi’nde ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar ile Medical Park Ankara Hastanesi Genel Müdürü Prof. Dr. Kadir Okhan Akın tarafından imzalandı. 

ANKESOB Kurul Üyeleri ile personeline, ANKESOB'a bağlı odaların  kurul üyeleri, çalışanları ve odalara kayıtlı üye esnaf ve sanatkarlar ile birinci derece yakınlarına sağlık hizmetlerinden indirim sağlayacak sözleşmeye imza atan ANKESOB Başkan Vekili Hüseyin Ar, Medical Park Ankara Hastanesi ile protokol imzalamaktan dolayı memnun olduklarını belirterek, "Üyelerimizin her alanda en iyi hizmeti alabilmeleri için gayret ediyoruz. Bu anlamda aldıkları sağlık hizmetlerine yönelik olarak da yeni seçenekler oluşturmaya çalışıyoruz. Dolayısı ile yüksek standartlarda sağlık hizmet anlayışı ile modern tıbbın en iyi temsilcilerinden biri olan Medical Park Ankara Hastanesi ile üyelerimize hem daha kaliteli hem de yüzde 30 indirim sağlayacak sağlık hizmeti sözleşmesi imzaladık. Sağlık sektörünün güçlü markası ile imzaladığımız bu protokolden dolayı mutluluk duymaktayız. Medical Park Ankara Hastanesi Genel Müdürü Prof. Dr. Kadir Okhan Akın'a ve hastane yönetimine bizlere indirimli sağlık hizmeti sunmalarından dolayı şahsım ve esnaf sanatkar teşkilatımız adına teşekkür ediyorum. Her iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun." dedi.

Medical Park Ankara Hastanesi Genel Müdürü Prof. Dr. Kadir Okhan Akın da yaptığı konuşmada; "Sağlık sektöründeki profesyonel hizmet anlayışımız doğrultusunda en iyi sağlık hizmeti için en iyi yapılanma anlayışıyla 22 bin metrekare kapalı alanda, 158 yatak, 52 yoğun bakım yatak, 6 Ameliyathane ve 80 adet poliklinikle hizmet veriyoruz." dedi.

Akın, "Hizmet çıtasını sürekli daha yukarıya taşıyan, yaygınlığı, deneyimi ve hacmini; yüksek standartlar ve hasta odaklı tedavi yaklaşımı ile birleştiren hastanemiz Medical Park markası ile sağlık sektörüne yepyeni bir vizyon getirmeyi amaçlıyor. Değişen yaşam şekline adapte olan hastanecilik anlayışını dünyayla aynı anda uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, yenilikçi tıp teknolojilerini, uzman ve akademik hekim kadromuzla çağdaş bir hastane ortamında buluşturuyoruz." diye konuştu.

ANKESOB ile yapılan protokol hakkında da bilgi veren Akın, "Ayakta ya da yatarak yapılacak hastane tedavilerinde SGK güvencesi olmayan hastalardan hastanenin cari fiyatları üzerinden, SGK güvencesi olan hastalardan da hastane hizmetlerinde alınan fark ücreti üzerinden önemli oranda indirim yapılacak. Hastanemizin kapısından içeri giren her hastamız bizim için çok önemli. Dolayısı ile tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız." diye özetledi.

ankesob medical park ankara

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Eryaman Stadı ne zaman açılacak? Ankaragücü açıklama yaptı
Eryaman Stadı ne zaman açılacak? Ankaragücü açıklama yaptı
Mamak'ta  Biyopsikososyal destek
Mamak'ta Biyopsikososyal destek