Ankaragücü - BB Erzurumspor maçı canlı izle imkanı var mı?

Spor Toto Süper Lig'in iki yeni ekibi olan MKE Ankaragücü ile Büyükşehir Belediye Erzurumspor 21 Temmuz Cumartesi günü hazırlık karşılaşmasında mücadele edecek.

Ankaragücü - BB Erzurumspor maçı canlı izle imkanı var mı?

Yeni sezon hazırlıklarını Erzurum'da sürdüren MKE Ankaragücü, ligin yeni ekiplerinden BB Erzurumspor ile özel mücadelede karşı karşıya gelecek. 

İki takım arasında oynanacak olan mücadele tv kanallarında yayınlanmayacak ancak daha önceki maçlarda olduğu gibi karşılaşmanın bazı taraftarlarca canlı yayın uygulamaları üzerinden yayınlanması bekleniyor.

Ankaragücü'nde Tesisleşme Çalışmaları Devam Ediyor

Ankaragücü devam eden tesisleşme çalışmaları ile ilgili olarak bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada şöyle;

Spor Toto Süper Lig hazırlıklarını sürdüren Yönetim Kurulumuz, sportif çalışmalarının yanı sıra Beştepe Tesislerimizde yapılan restorasyon çalışmalarıyla da tesisleşme yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Beştepe Tesislerimizin futbol şube binalarında yenileme çalışmalarımız devam etmektedir. Futbol A takımımızın kalacağı odalar, kullanılan restoran, soyunma ve sağlık odalarının yenileme çalışmaları yapılmaktadır.

Elde edilen sportif başarıların ardından layık olunan lige geri dönmemiz ile birlikte tesislerimizi de Süper Lig düzeyine getirmek için yenileme çalışmalarımız yapılmakta olup tesis kullanımı üst düzey standartlara getirilmektedir.

Kamuoyuna arz ederiz.

Saygılarımızla;

MKE Ankaragücü Spor Kulübü Yönetim Kurulu

Ankaragücü Erzurumspor maçı canlı izle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Konserler başlıyor
Konserler başlıyor
Alper Taşdelen'den evden çıkmayın çağrısı
Alper Taşdelen'den evden çıkmayın çağrısı