Ankaragücü'nün Erzurum kampı başlıyor

Ankaragücü bugün Erzurum'a giderek ikinci etap kamp çalışmalarına başlayacak. TFF 1. Lig ekiplerinden Ankaragücü, Beştepe Tesisleri'nde tamamladığı ilk etap kamp çalışmasının ardından ikinci etap kamp çalışmaları için Erzurum'a gidecek.

Ankaragücü'nün Erzurum kampı başlıyor

Teknik direktör İsmail Kartal'ın eşliğinde ilk etap kamp çalışmalarını Ankara Beştepe Tesislerinde tamamlayan, sarı-lacivertli ekip, çalışmaların ikinci etabını Erzurum'da sürdürecek. Bugün Erzurum'a gidecek olan ve Ankaragücü, kampın tamamlanmasının ardından, Samsunspor'un yeni stadının açılışında Samsunspor ile stad açılışı için özel karşılaşma yapacak.

 Ankaragücü'nün yeni transferlerininde yer alacağı ve Erzurum kampı kadrosuna dahil edilen oyuncular şöyle, Ali Sinan Gayla, Enes Kubat, Muharrem Ozan Cengiz, Mert Aydeniz, Altay Bayındır, Emre Koyuncu, Korcan Çelikay, Muhammet Gönülaçar, Arif Morkaya, Çağatay Çeken, Ömer Bozan, Kenan Özer, Ferhat Çulcuoğlu, Kwame Owusu, Alihan Kubalas, Yusuf Abdioğlu, iEdson Da Silva, Muhammet Kehinde, Mrck Kibonk, Sedat Ağaçay, Gençer Cansev.

Ankaragücü'nde 13 oyuncu ile yollar ayrıldı

Beştepe Tesisleri'nde ilk etap kamp çalışmalarını tamamlayan Ankaragücü'nde teknik direktör İsmail Kartal'ın raporu doğrultusunda 13 oyuncu ile yollar ayrıldı.

Kartal'ın Erzurum kampı kadrosuna dahil etmediği oyuncular şöyle, Serkan Balcı, Erhan Şentürk, Cenk Kaplan, Emre Kara, İrfan Batuhan Yılmaz, Batuhan Arslan, Furkan Bekleviç, Ahmet Can Arık, Furkan Güneş, Arda Karademir, Hasan Kaya, Metin İlhan ve Hurşit Taşçı.

Kulüpten teşekkür

Ankaragücü resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, kulüp ile yolları ayrılan 13 futbolcu ile ilgili teşekkür mesajı yayınladı.

Ankaragücü tarafından yapılan açıklamada, "Geçen yıl elde edilen şampiyonlukta emeği olan futbolcularımıza teşekkür ediyor, bundan sonraki futbol yaşamlarında başarılar diliyoruz." ifadelerine yer verildi.

ankaragücü erzurum ankaragücü erzurum kampı ankaragücü erzurum ankaragücü kampı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ankara'da okullar tatil mi?
Ankara'da okullar tatil mi?
ZEYNEP TALU VE BARBAROS DADA SALON KABARETT‘DE
ZEYNEP TALU VE BARBAROS DADA SALON KABARETT‘DE