beIN Sports canlı ve şifresiz izle beIN Sports Türkiye uydu frekans ayarı

beIN Sports, Türkiye'nin spor kanalı olarak karşımıza çıktı. Digiturk'un satılması sonrası Lig tv kanallarının adı beIN Sports olarak değiştirildi. beIN Sports açılış üzerine ilk hafta maçları canlı ve şifresiz olarak yayınlayacak. Peki beIN Sports Türkiye uydu frekans ayarı nedir, nasıl yapılır? İşte detaylar...

beIN Sports canlı ve şifresiz izle beIN Sports Türkiye uydu frekans ayarı

Spor Toto Süper Lig yayıncı kuruluşu Digiturk'un satışı sonrası Lig tv kanallarının isimleri tarih oldu. Tarih olan bu kanalların yerini ise beIN Sports aldı.Üstelik beIN Sports yayına başladığı ilk hafta maçları canlı ve şifresiz olarak izleyici ile buluşturacak.

Peki bu yeni kanallar beIN Sports için Türksat uydu frekans ayarları nasıl yapılıyor ve frekans bilgileri neler? İşte o merak edilen bilgiler..

beIN Sports Frekans Ayarları

beIN Sports ile lig maçlarının keyfini sürmek sürmek isteyen futbol severler için, yeni kanalın Türksat 4 A uydu frekans bilgileri şöyle; beIN Sports HD Frekans Ayarı / Türksat 4A, Frekans (MHz) 11676, Polarizasyon V (Dikey), Sembol Oranı (ksps) 24444, FEC 3/4.

Yeni Kanal İsimleri Şöyle

Lig tv kanallarının Katar Spor Yatırımları'na satılması sonrası yeni kanal isimleri değişti. Lig tv kanalı beIN Sports olurken diğer kanalar ise beIN Sport 2 - 3 - 4 - 5 olarak karşımıza çıkacak.

beinsport canlı izle beinsports canlı izle beIN Sport şifresiz ile beIN Sports frekans ayarları

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri