Kahramankazanlı perilerden farklı galibiyet

Kahramankazan Belediyespor Kadın Basketbol Takımı kendi seyircisi önünde oynadığı maçta Bartın Belediyespor'u farklı mağlup etti. Kahramankazanlı potanın perileri rakibini 85-61 gibi farklı bir skorla geride bırakarak galibiyete ulaştı.

Kahramankazanlı perilerden farklı galibiyet

Türkiye Basketbol Federasyonu Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi'nde mücadele eden Kahramankazan Belediyespor Kadın Basketbol Takımı son maçında Bartın Belediyespor Kadın Basketbol Takımı'nı farklı mağlup etti. Kahramankazan Spor Salonu'nda oynanan maçta Kahramankazanlı potanın perileri, baştan sona üstün oynadıkları maçta rakibini 85-61 gibi farklı bir skorla geride bırakarak galibiyete ulaştı. Kahramankazanlı potanın perileri böylece bu sezon üçüncü galibiyetine ulaşmış oldu.

Hedefimiz 2. Lig

Kahramankazan Belediyespor'un da başkanı olan Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, takımlarını aldıkları bu farklı galibiyetten dolayı tebrik ettiklerini belirterek, "Bu sene alt yapımızdan yetişen sporcularımızla mücadele eden bir kadın basketbol takımı ile yolumuza devam ediyoruz. Hedefimiz ilk etapta 2. Lig. Bizleri maçlarımızda yalnız bırakmayarak destekleyen tüm seyircilerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.  

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Anneler, Babalar Dikkat
Anneler, Babalar Dikkat
Eryaman Stadı ne zaman açılacak? Ankaragücü açıklama yaptı
Eryaman Stadı ne zaman açılacak? Ankaragücü açıklama yaptı