Kızılcahamamlı güreşçiler ülkemizi temsil edecek

Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımında başarıları ile öne çıkan Cavit Acar ve Tunahan Akay, Gençler ve Yıldızlar Balkan Şampiyonası'na katılacak. Bulgaristan'da yapılacak olan şampiyonada iki güreşçimiz ülkemiz için mücadele edecek. Detaylar haberimizde.

Kızılcahamamlı güreşçiler ülkemizi temsil edecek

Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımından Cavit Acar ve Tunahan Akay, Bulgaristan’da yapılacak olan Gençler ve Yıldızlar Balkan Şampiyonasına katılacak. 01-06 Ekim 2019 tarihleri arasında Bulgaristan’da yapılacak olan Gençler ve Yıldızlar Balkan Şampiyonasında Güreşçilerimiz, Kızılcahamam’ı ve ülkemizi temsil edecekler.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, 01-06 Ekim 2019 tarihleri arasında Bulgaristan’da yapılacak olan Gençler ve Yıldızlar Balkan Şampiyonasında, Güreşçilerimiz Cavit Acar, Tunahan Akay ve Belediye Güreş Takımı antrenörleri Halil Yılmaz ile Mehmet Çetin’e başarılar dileyerek, Balkan Şampiyonasında sporcularımızdan şampiyonluk bekliyoruz dedi.

Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımı Cavit Acar Tunahan Akay Gençler ve Yıldızlar Balkan Şampiyonası Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar Kızılcahamam Haber Kızılcahamam KızılcahamamHaber Kızılcahamam Haberleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çankaya Belediyesi desteklerini sürdürüyor
Çankaya Belediyesi desteklerini sürdürüyor
Hamilelikte en sık rastlanan şikayetler neler?
Hamilelikte en sık rastlanan şikayetler neler?