ePTTAVM.com 5. yılını kutlamaya hazırlanıyor

Türkiye'nin ilk 3 boyutlu sanal alışveriş merkezi olarak 17 Mayıs 2012 yılında İzmir'de, dönemin Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın da katıldığı özel bir toplantı ile açılışı gerçekleştirilen ePTTAVM.com 5. kuruluş yıldönümünü kutlamaya hazırlanıyor.

ePTTAVM.com 5. yılını kutlamaya hazırlanıyor

"PTT güvencesi ile %100 güvenli alışveriş" sloganı ile yola çıkan ve 17 Mayıs 2012 tarihinden bu yana müşterilerine hızlı ve güvenli alışveriş vaat eden ePTTAVM.com kuruluşunun 5. yıldönümünü kutlamaya hazırlanırken birbirinden farklı ürünler ve iddialı fiyatlarla ön planda yer almaya devam ediyor.

Mağaza ve alıcıyı bir araya getiren ve güvenle alışverişi müşterilerine sunan ePTTAVM.com, hergün farklı kategori ve farklı ürünlerde yaptığı indirimlerle kullanıcılarına internet üzerinden hızlı ve kolay bir alışveriş yapabilme imkanı sunuyor. www.epttavm.com adresinden ulaşılabilen ePTTAVM, ayrıca kuruluşunun 5. yıldönümü olan 17 Mayıs 2017 Çarşamba günü için müşterilerine çeşitli ürünlerde büyük indirim sunmaya hazırlanıyor.

ePTTAVM.com Ne Zaman Açıldı

İzmir Çeşme’de bulunan Sheraton Hotel’de gerçekleştirilen lansman ile birlikte “Türkiye’nin ilk 3 boyutlu alışveriş merkezi” ePttAVM resmi olarak açıldı.

PTT altyapısı ile hızlı ve güvenli alışveriş vaat eden ePttAVM‘nin en önemli özelliklerinden birisi de ‘3 boyutlu’ mağazalar ve özellikle KOBİ’ler için sunduğu satış fırsatı. ePttAVM‘nin bir diğer özelliği de devlet destekli bir e-ticaret sistemi olması.

ePttAVM‘de alışverişlerini yapan kullanıcılar satın aldıkları ürünlerin ellerine ulaşmasından sonra onay verecekler ve para tedarikçilere bu onayın ardından aktarılacak.

ePTTAVM ne zaman kuruldu epttavm kimin epttavm kampanya

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
Kırıkkale Üniversitesi 11. Çeviri Çalıştayı'na ev sahipliği yaptı
Kırıkkale Üniversitesi 11. Çeviri Çalıştayı'na ev sahipliği yaptı