iPhone 8 ne zaman çıkacak? iPhone 8 özellikleri neler olacak?

Dünya genelinde en çok tercih edilen markalardan biri olan ve iPhone kullanıcıları tarafından merakla beklenen iPhone 8 modelinin ne zaman çıkacağı ve ne gibi özelliklerle geleceği merak konusu olurken, satışa sunulacağı tarih ve beklenen yeni özellikler haberimizde.

iPhone 8 ne zaman çıkacak? iPhone 8 özellikleri neler olacak?

Apple'in yeni amiralı iPhone 8 modelinin çıkacağı tarih belli oldu. Peki yeni model hangi tarihte çıkacak ve ne gibi yeni özelliklerle gelecek? İşte merakla beklenen o tarih ve yeni özellikler...

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve her çıkardığı model ile satış rekorları kıran Apple, iPhone 8’i manidar bir tarihte, 8 Eylül 2017 de tanıtacak.  iPhone 8 ve iPhone 8 Plus en düşük 32 -256 GB arasında geliyor. Türkiye de satışa sunulacak olan iPhone 8 fiyatı ise 3300 ile 4800 TL arasında olması bekleniyor.  Bir önceki model olan iPhone 7’ ye göre artırılmış ekran çerçevesi, TouchBar özelliği ve Quad HD’den daha fazla çözünürlüğe sahip olacağı yüksek ihtimal olarak bekleniyor.  Aynı zamanda şirketin satınalma birimleri tarafından 4 milyar dolarlık OLED ekran siparişi vermesi, yeni tasarımın beklenenlerin aksine çok daha farklı olacağını gösteriyor. Bir diğer söylenti de iPhone 8’lerin çift sim kar özellikli olarak tasarlanabileceği. Bu özelliği kullanmayan tek marka olan iPhone bunu değiştirecek gibi gözüküyor. Çerçevenin minimum boyutlara indirilmesi, şeffaf tasarım ve önceki sürümlerine göre çok daha gelişmiş Siri programı kullanıcıyı mest edeceğe benziyor.

Yeni iPhon’ların pil ömür daha uzun olacak!

Apple tarafından geliştirilen ve telefon bataryalarının çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayan şeyin ise cihazın ekranındaki değişiklikten kaynaklanacak. iPhone ekranları için Apple ile LG firması arasında yapılan anlaşmanın ilk ürünlerini 2018 yılında Apple’a sunması bekleniyor. Apple’in Samsung ile olan rekabetinde bir adım önce geçmek için önceki modellere kıyasla çok daha donanımlı bir telefon bizi bekliyor.

iphone 8 iphone 8 çıkış tarihi iphone 8 özellikleri

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri