Kahramankazan'da ücretsiz internet

Kahramankazan'da parklarda ücretsiz internet hizmeti devam ediyor. Daha önce uygulamaya sunulan ücretsiz internet keyfini parka gelen vatandaşlar doyasıya çıkarmaya devam ediyor.

Kahramankazan'da ücretsiz internet

Yerel yönetimler alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye’ye örnek olan Kahramankazan Belediyesi, sıcak yaz günlerinde parklara akın eden vatandaşlar için ücretsiz internet erişimi sağlıyor. Parkları dolduran vatandaşlar, ücretsiz internetin keyfini çıkarıyor.

Kahramankazan Belediyesi, bunaltıcı yaz sıcaklarını hissettiğimiz şu günlerde ilçedeki park ve bahçeleri dolduran vatandaşlar için harekete geçti. Belediye Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü ekipleri, park ve bahçelere yerleştirdikleri teknik ekipmanlarla, buralara gelen vatandaşlara ücretsiz internet erişimi sunuyor. Park ve bahçelere gelen vatandaşlar, şifrelerini kullanarak 100 Mbit’lik bant genişliğinde ücretsiz olarak internete bağlanabiliyor. Parkları yoğun olarak kullanan vatandaşlar uygulamadan oldukça memnun olduklarını dile getiriyor. Parklardaki banklarda internetten film izleyenler, oyun oynayanlar ve günlük işlerini yapanlar renkli görüntüler oluşturuyor.

Vatandaşlarımız memnun

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, içinde bulunduğumuz yüzyılın internet ve teknoloji çağı olduğunun altını çizerek, Kahramankazanlıların internet ve teknolojiyi kullanmaları için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Ertürk, “Çağımız internet ve teknolojiyi kullanma çağı. Parklarımızı kullanan vatandaşlarımıza böyle bir hizmet sunmaktan dolayı mutluyuz. Onlardan gelen tepkiler de çok olumlu. Özellikle sıcak yaz günlerinde park ve bahçelere yoğun rağbet eden vatandaşlarımızın buralarda böylece keyifli anlar yaşıyor. Her şey vatandaşlarımızın keyfi ve konforu için” diye konuştu. 

kahramankazan belediyesi kahramankazan haber kahramankazan parkları kahramankazan ücretsiz internet

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri