29 Aralık Perşembe Ankara'da Okullar Tatil mi?

Ankara'da soğuk hava koşulları ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor. 29 Aralık Perşembe günü okullar tatil mi? Öğrencilerin merakla beklediği cevap haberimizde.

29 Aralık Perşembe Ankara'da Okullar Tatil mi?

Ankara'da kar ve soğuk hava yaşamı olumsuz etkilemeye devam ederken, öğrencilerin merakla beklediği cevap ise 29 Aralık Perşembe günü okulların tatil olup olmadığı. Konu ile ilgili olarak henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapılmasının ardından haberimizde açıklamayı bulabilirsiniz. Öte yandan meteoroloji kar ve kuvvetli rüzgara karşı vatandaşları uyardı.

ANKARA'DA YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Ankara Valisi Ercan Topaca resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada beklenen tatil kararını açıkladı. Topaca'nın açıklaması şöyle; "Sevgili öğrenciler, kar yağışı dolayısıyla 29/12/2016 tarihinde, okullar bir gün süreyle tatil edilmiştir. Hepinize iyi tatiller dilerim."

Türkiye'nin birçok ili gibi Ankara'da yoğun kar devam etmektedir.Meteorolojiden alınan bilgilere göre kar yağışı cumartesi gününe kadar edecek.Başkent yılbaşına kar yağışıyla girmesi bekleniyor.

Ankara'da Hava Durumu Nasıl?
Meteorolojiden alınan verilere göre Ankara'da hava sıcaklığı eksi derecelere düşeceği görülmektedir.Kar yağışı Ankara'da Perşembe,Cuma ve Cumartesi günleri yağacak.En yoğun kar yağışı bugün beklenmektedir.Ankara'da kar yağışının Pazar günü bitmesi beklenmektedir.

Kar yağışı sadece Ankara'da değil Türkiye'nin birçok bölümünde etkisini gösteriyor.Hava sıcaklıkları hafta sonuna kadar yurdun batı bölümünde mevsim normallerinin alında seyrederken,yurdun iç ve doğu bölgelerinde mevsim normallerindedir.

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
Kırıkkale Üniversitesi 11. Çeviri Çalıştayı'na ev sahipliği yaptı
Kırıkkale Üniversitesi 11. Çeviri Çalıştayı'na ev sahipliği yaptı