Ankara'da 27 Aralık Salı günü bu yollar trafiğe kapalı olacak

27 Aralık Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin 93. yıldönümü nedeniyle gerçekleştirilecek kutlamalar nedeniyle Ankara'da bazı yollar trafiğe kapalı olacak. İşte o yollar...

Ankara'da 27 Aralık Salı günü bu yollar trafiğe kapalı olacak

Atatürk’ün Ankara’ya Gelişinin 97. Yıldönümü olması sebebiyle gerçekleştirilecek kutlama törenleri sebebiyle Ankara bazı yollar trafiğe kapalı olacak. Ankara Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre kapalı olan yollar şöyle;

27 Aralık 2016 günü saat:11.00'de Kara Harp Okulu Komutanlığı 2 No'lu Nizamiye'den hareketle "Fevzi Çakmak Caddesi, Akdeniz Caddesi, Gençlik Caddesi-Anadolu Meydanı güzergahını takiben Anıtkabir 1 No'lu Nizamiye’de (Anadolu Meydanı) sona erecek "Atatürk Garnizon Koşusu'nda" başlangıç ve varış noktaları arasındaki gidiş istikameti, 10:45’den geçiş sonuna kadar araç ve yaya trafiğine kapalı olacak.

27 Aralık 2016 günü saat:13.15'te, Dikmen Keklikpınarı'nda yapılacak törende, Dikmen Caddesi üzerinden tören alanına gelen yol güzergahları, 12.55 den tören sonuna kadar araç trafiğine kapalı olacak.

27 Aralık 2016 günü 15:00 - 15:30 saatleri arasında Ankara Tren Garı önünden hareketle Cumhuriyet Bulvarı'nı takiben Ulus Atatürk Anıtı önünde sona erecek olan Seğmen Alayı Kortej Yürüyüşü için başlangıç/varış noktaları arasındaki yollar, gidiş istikametinin yürüyüş sonuna kadar kısa süreli olarak araç trafiğine kapatılacağı belirtildi.

27 Aralık 2016 günü saat: 14.00'te, Dikmen Keklikpınarı'nda başlayıp Tren Garı önünde sona erecek olan 81. Büyük Atatürk Koşusu'nun yapılacağı, Dikmen Caddesi, Cevizlidere Caddesi, Türk Ocağı Caddesi, Akdeniz Caddesi, Gençlik Caddesi, Anadolu Meydanı güzergahında başlangıç/varış noktaları arasındaki yolların gidiş istikameti, 13.45’den itibaren geçiş sonuna kadar araç ve yaya trafiğine kapatılacağı duyuruldu.

27 Aralık Atatürk'ün Ankaraya gelişi

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri