Antalya, İzmir ve Muğla hava durumu (13 Kasım 2017 Pazartesi)

Antalya, İzmir ve Muğla'da 13 Kasım Pazartesi hava nasıl olacak? Ülke genelinde 2-4 derece artması ve mevsim normallerinin 3-5 derece üzerinde seyretmesi beklenirken, ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, yarın (Pazartesi) öğle saatlerinden sonra Kıyı Ege ile Antalya'nın batı kıyılarının sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Antalya, İzmir ve Muğla hava durumu (13 Kasım 2017 Pazartesi)

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, yarın (Pazartesi) öğle saatlerinden sonra Kıyı Ege ile Antalya'nın batı kıyılarının sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Ege Bölgesi'nde beklenen hava durumu

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (pazartesi) öğle saatlerinden sonra kıyı kesimlerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Güney Ege kıyılarında güneydoğu yönlerden kuvvetli (40-60 Km/sa) esmesi bekleniyor. Bölgenin iç kesimlerinde sabah saatlerinde yer yer sis ve pus görüleceği tahmin ediliyor.

IZMIR 14°C20°C

Parçalı çok bulutlu, yarın (pazartesi) öğle saatlerinden sonra kıyı kesimleri sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

MUGLA 7°C19°C

Parçalı ve çok bulutlu, yarın (pazartesi) öğle saatlerinden sonra il geneli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

Akdeniz Bölgesi'nde beklenen hava durumu

Parçalı, batı kesimlerinin yer yer çok bulutlu, yarın (pazartesi) öğle saatlerinden sonra Antalya'nın batı kıyılarının sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Batı Akdeniz kıyılarında güneydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/sa) esmesi bekleniyor.

ANTALYA 15°C24°C

Parçalı yer yer çok bulutlu, yarın (pazartesi) öğle saatlerinden sonra batı kıyıları sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

izmir hava durumu antalya hava durumu muğla hava durumu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İşte Ak Parti’ye Yapılan Aday Adayı Başvuru Sayısı
İşte Ak Parti’ye Yapılan Aday Adayı Başvuru Sayısı
Ev işi yaparken Fıtık olmayın
Ev işi yaparken Fıtık olmayın