ATV yayın akışı 12 Kasım 2017 Pazar

ATV ekranlarında birbirinden güzel program ve diziler siz sevenleri ile buluşuyor. 12 Kasım 2017 Pazar günü (bugün) ATV ekranlarında yayınlanacak olan, Kırgın Çiçekler, Bahtiyar Ölmez, Haftasonu ATV Ana Haber, Cennet'in Gözyaşları saat kaçta başlayacak? İşte ATV yayın akışı...

ATV yayın akışı 12 Kasım 2017 Pazar

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan ve yaptığı yarışma ve programlarla reytinglerde önemli bir rol oynayan ATV ekranlarında bugün yine birbirinden güzel diziler sizleri bekliyor. Haberasir.com olarak bizlerde bu güzel programların yayın akışı ve saatlerini sizler için bu haberin detayında derlemek istedik. İşte 12 Kasım ATV yayın akışı..

ATV ne zaman yayına başladı?

Türkiye'de 90'lı yıllar da "devlet televizyonu" tekelinin Turgut Özal'ın girişimiyle kırılması ile devlete ait televizyon alanın özel kesime açılması sonrası birçok kanallı birlikte 20 Ağustos 1992'de Satel (Sabah Televizyonu) adıyla Dinç Bilgin tarafından kurulmuş, şirket ismini Sabah ve Televizyon kelimesinden almıştır. Kanalın ilk anchorman'i Güneri Civaoğlu olmuştur. 12 Temmuz 1993 itibarıyla atv adıyla şimdiki ismiyle yayın yapmaktadır.

atv, 90'lı yıllarda TRT, Star TV, Show TV ve Kanal D'den sonra yayınladığı Süper Baba, İkinci Bahar, Çiçek Taksi, Tatlı Kaçıklar, Mahallenin Muhtarları, İlişkiler, Gurbetçiler, Sıcak Saatler, Baba Evi, Böyle Mi Olacaktı, Affet Bizi Hocam vb. gibi yerli dizileriyle de büyük seyirci kitlesine sahip olmuştur.

12 Kasım 2017 ATV yayın akışı

16 Ekim 1997 tarihinde Avrupa'daki Türklere yönelik yayın yapan "atv Avrupa" açılmıştır.

Prima TV, Kiss TV, Yeni TV, Sabah, Yeni Asır, Bugün, Asabi, Ateş, Yeni Yüzyıl, Takvim ve Fotomaç gazeteleri, Kiss FM, Yeni Radyo, Romantik Radyo, Şık FM, Radyo Sport, Aktüel, Şamdan, Para, Sinema birçok dergileri gibi şirketi aynı grubuna oluşturuldu.

Tartışma programlarında çığır açan Siyaset Meydanı'nda 1994 yılında yayınlanan ilk sezonu ATV'ye çok büyük reyting sağlamıştır.

Mayıs 2005 yılında Ciner Grubu tarafından satın aldı. 1 Nisan 2007'de tarihi içlerinde Kanal 1 ve Sabah Gazetesi'nin de bulunduğu birçok televizyon kanalı ve gazeteye Merkez Medya Grubu iştirakleri dahil TMSF tarafından el konuldu. 2007 yılında gerçekleştirilen ihale sonucu atv ve Sabah Gazetesi'nin sahibi Merkez Yayıncılık, Çalık Holding'in sahibi olduğu Turkuvaz A.Ş.'ye satılmıştır. Halen Turkuvaz Medya Grubu'na bağlı olarak yayınlarını sürdürmektedir. 2013 Aralık ayında Kalyon İnşaat sahibi olduğu Zirve Holding patronu Orhan Cemal Kalyoncu tarafından satıldı. Halen A2, A Haber, A Spor, A News, Minika, A Para, Radyo Turkuvaz, Vav Radyo, Sabah Gazetesi, Yeni Asır Gazetesi ile Takvim Gazetesi ve Fotomaç Gazetesi adlı şirketi aynı grubundadır.

atv, 4 Eylül 2013'ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.

atv atv yayın akışı atv izle kırgın çiçekler bahtiyar ölmez cennetin gözyaşları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
30 Ekim yurtta hava durumu
30 Ekim yurtta hava durumu
Cumhuriyet Bayramı’nın 95.yılı Bergama’da coşkuyla kutlandı
Cumhuriyet Bayramı’nın 95.yılı Bergama’da coşkuyla kutlandı