Büyükşehir'den Kızılcahamam'da haşere ilaçlaması

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Kızılcahamamlı vatandaşların sağlığı için haşere ve sineklere karşı ilçede ilaçlama çalışması yaptı.

Büyükşehir'den Kızılcahamam'da haşere ilaçlaması

Sıcak yaz ayları ile birlikte parklar, çöp toplama merkezleri, su birikintileri ve haşerelerin yaşam alanı olabilecek yerler , Ankara Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından ilaçlandı.

Kızılcahamam'ın cadde ve sokaklarında da devam eden ve vatandaşın sağlığı için devam eden haşere ile mücadele çalışmasını sürdüren Ankara Büyükşehir Belediyesi, ilçede bu çalışmalarını önümüzdeki günlerde de devam ettirecek.

Başkan Güney'den teşekkür

Kızılcahamam  Belediye Başkanı Muhittin Güney’in  girişimleriyle  ilçemizde havaların ısınmasıyla birlikte, parklar,   apartman altındaki su birikintileri, yeni inşaatlar ve çöp toplama merkezleri gibi yerleri kontrol altında tutarak, buralarda uzun süreli etki gösterecek ilaçlar kullanılmaktadır. İlçede yapılan ilaçlama ve temizleme çalışmaları ile ilgili konuşan Güney,  "Ankara Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığına ve ekiplerine teşekkür ederim" dedi.

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Mamak'ta  Biyopsikososyal destek
Mamak'ta Biyopsikososyal destek
Çankaya'da gıda yardımı
Çankaya'da gıda yardımı