Çamlıdere Macera Parkı nerede, nasıl gidilir?

Çamlıdere ilçesinde kurulan ve Ankara'nın ilk macera parkı olan, Çamlıdere Macera Parkı, Ankara'da kurulan ilk macera parkı oldu. Aynı zamanda Türkiye'nin en büyük açık alan macera parkı olan bu proje nerede ve nasıl gilidir? Macera parkı ile ilgili detaylar haberimizde..

Çamlıdere Macera Parkı nerede, nasıl gidilir?

Çamlıdere'nin meşhur Aluçdağı Milli Parkı'nda yer alan ve 10 bin m2 alana kurulu Ankara'nın ilk ve en büyük orman içi macera ve eğlence merkezi olan Çamlıdere Macera Parkı ile ziyaretçiler doğa ile içiçe spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı buluyor.

Kahkahaların, kuş seslerine karıştığı, Ankara’ya, çok yakın bir orman… Spor, eğlence, hareket ve dinlenme bir arada. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve birlikte vakit geçirmeyi sevdiğiniz her kim varsa, haydi hep birlikte Çamlıdere Aluçdağı Milli Parkı Macera alanına...

Türkiye'nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı, Ankara’nın önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacına cevap verebilecek, her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olarak hizmet vermek üzere misafirlerini ağırlama başlamıştır.

10.000 m2 alanı ile Ankara’nın ilk, tek ve en büyük orman içi macera, dinlenme, etkinlik ve eğlence merkezi olan, hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır.

ÇAMLIDERE MACERA PARKI

 

Bireysel katılımların yanı sıra Kurumsal katılımlar için de tam günlük, eşsiz etkinlikler fırsatı sunan Çamlıdere Aluçdağı Macera Parkı, her sezonda ziyaretçilerine özel aktivitelerle hizmet vermektedir. Grup ve bireysel etkinliklerinin yanı sıra çadır kampı kurabilme imkânı da sunan Aluçdağı Macera parkında ister ailenizde, ister arkadaşlarınızda isterseniz işyeri personelinizle isterseniz bireysel olarak katılım sağlarken grup aktivitelerinde doğal orman içerisine kurulu paintball sahasında, Paintball oynama imkânını da bulacaksınız, bunlar yetmez diyorsanız, atıcılık sahası içerisinde Ok atıcılık ve okçuluk veya havalı tüfek atışı ile rahatlayıp, şehrin günlük karmaşasından stresinden uzaklaşarak rahat bir gün geçirebilirsiniz.

çamlıdere haber çamlıdere haberleri çamlıdere belediyesi çamlıdere macera parkı çamlıdere macera parkı nerede çamlıdere macera parkı aluç dağı

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri