Denizli'de su kesintisi (14 Aralık Perşembe)

15 Aralık Perşembe günü Denizli'nin bazı mahallelerinde su kesintisi yaşanacak. Su kesintisi yaşanacak yerler ve saatleri şöyle...

Denizli'de su kesintisi (14 Aralık Perşembe)

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü kent genelindeki su deposu yenileme ve şehir suyunun tek merkezden izleneceği SCADA sistemi kurulması çalışması dolayısıyla, 15 Aralık 2016 Perşembe günü muhtelif mahallelerde su kesintisinin yaşanacağını bildirdi. 
DESKİ Genel Müdürlüğünün kent genelindeki su deposu yenileme ve şehir suyunun tek merkezden izleneceği SCADA sistemi kurulması çalışması dolayısıyla muhtelif mahallelerde su kesintisine gidilecek. Bu kapsamda, 15 Aralık 2016 Perşembe günü Pamukkale ilçesindeki altyapı çalışmalarının tamamlanabilmesi için 10.00-18.00 saatleri arasında Mehmetçik ve Kuşpınar mahallelerinde, aynı gün 10.00-20.00 saatleri arasında ise Asmalıevler, Kayıhan, Siteler ve İncilipınar mahallelerinde planlı su kesintisi yapılacaktır. Mahalle sakinlerinin kesintilerden mağdur olmamaları için önlem almaları gerektiği kaydedilirken, çalışmaların erken tamamlanması durumunda suyun belirtilen saatten önce verileceği ifade edildi.

denizli haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Neşet Ertaş, Yenimahalle'de türkülerle anıldı
Neşet Ertaş, Yenimahalle'de türkülerle anıldı
Çankaya'dan bir yatırım daha
Çankaya'dan bir yatırım daha