Günlük burç yorumları 1 Aralık Cuma

Günlük burç yorumları 1 Aralık 2017 Cuma gününde sizi ne gibi yenilikler bekliyor? Aşk, sevgi, sağlık ve iş hayatınızda sizleri neler bekliyor. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu için beklenen 1.12.2017 Cuma günlük burç yorumları haberasir.com'da

Günlük burç yorumları 1 Aralık Cuma

1 Aralık 2017 Cuma günü için günlük burç yorumlarınızı ve burcunuzun size getireceklerini haberimizde okuyabilirsiniz. İşte en yeni burç yorumlarınız..

KOÇ   

Boğa burcunda dolunayla beraber maddi konularda haberler alabilir, maddi konuda bir işi sonuçlandırabilirsiniz. İşlerinizde yabancı kültürler, uzak yolculuklar sonucu anlaşmalar yapabilirsiniz. Anlaşmalarla grupları harekete geçireceksiniz. İş hayatınızda hayal ettiğiniz kişilerle karşılaşma ve birlikte hareket etme fıratları bulacaksınız.  

BOĞA

Burcunuzda dolunay meydana geliyor. Kendinizi görmek istediğiniz pozisyon, konum hakkında kararlar verebilirsiniz. Güven duyacağınız gruplarla veya bağlantılarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizde görüşmeleriniz neticesinde iş hayatınızda harekete geçiyorsunuz. Yabancılarla olan bağlantılarınızda kendi yeteneklerinizi ortaya koyacağınız fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yabancılar arasında aşkı yakalayacağınız bağlantılarınız olabilir.

İKİZLER

Dolunayın boğa burcunda gerçekleşmesiyle çalıştığınız şartlar veya gündelik hayatınızı etkileyecek değişimler yapabilirsiniz. Birebir görüşmelerinizle beraber yabancı bağlantılar kurmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi ortaya koyacağınız işlerle ilgili adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Ortaklaşa işlerde kurduğunuz ilişkiler kendinizi iyi hissetmenize bir gruba ait olduğunuzu hissettirebilir. İş hayatınızda veya toplumsal yaşamınızda hayalini kurduğunuz işleri başka kaynaklarla kurduğunuz bağlantılar sonucu gerçekleştireceksiniz.

YENGEÇ

Gruplar içersinde, arkadaşlarınız arasında ilişkilerinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Boğa burcunda dolunay meydana geliyor. Çalıştığınız işler veya konularla ilgili görüşmeleriniz sonucunda bağlı olduğunuz kaynaklarla, ortaklaşa işlerle ilgili harekete geçeceksiniz. Yakın çevrenizdeki gruplarla olan ilişkileriniz kendinizi geliştirmek istediğiniz konularla ilgili kapılar açacaktır. Bu gruplar içerisinde aşkı bulabilirsiniz.

ASLAN

İş hayatınızda bazı koşulları veya işleri bitirebilir, iş hayatınızla ilgili sonuçlar elde edebilirsiniz. Boğa burcunda dolunay meydana geliyor. İlişkilerinizde bireysel olarak isteklerinizi belirleyebilir ve karşınızdaki kişilere de bu kararlarınıza göre davranışlarda bulunabilirsiniz. Maddi kaynaklarınız, para kazanacağınız gruplarla bağlantılarınız olabilir. İstediğiniz şartları ortaklaşa işlerden elde edebileceğiniz fırsatlar olabilir.

BAŞAK

Boğa burcunda dolunay yabancılarla, başka kültürlerle olan konularda sonuçlar almanıza sebep olabilirr. Kendi gelişiminizi ilgilendiren konularla ilgili kararlar alabilirsiniz. Evinizdeki çalışmalarınızla veya aile, yaşam şartlarınızla ilgili konulardaki konuşmalar, görüşmeler sonucunda çalışacağınız işlerle ilgili harekete geçebilirsiniz. Bireysel olarak kurduğunuz ilişkiler yardımıyla gruplar içerisine girebilir ve istediğiniz kişilerle ilişki kurabilirsiniz.

TERAZİ

Boğa burcunda dolunay meydana geliyor. Ortaklaşa işleriniz veya bağlı olduğunuz kaynaklarla bir dönemin sonuna gelmiş olabilirsiniz. Başka kaynaklar konusunda veya yatırımlarınızla ilgili kararlar alacaksınız. Yakın çevrenizle yaptığınız görüşmeler veya yaptığınız araştırmalar sonucunda bireysel olarak kendinizi ortaya koymak istediğiniz konularla ilgili harekete geçebilirsiniz. İstediğiniz gruplarla bağlantıya geçmenin yollarını arayabilir ve çalıştığınız işlerle ilgili yapmak istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aileniz içerisinde size destek olacak kişiler olabilir.

AKREP

İlişkinizle ilgili karar aşamasına gelmiş olabilirsiniz. Boğa burcunda dolunay berbaer olduğunuz kişiyle ilgili bir dönemin sonuna gelmiş olduğunuzu hatırlatabilir. Bazı kararlar alabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili yaptığınız araştırmalar, bütçe düzenlemeleri veya anlşmalar sonucunda yaşamınıza dair şartlarınızı değiştireceğiniz adımlar atabilirsiniz. Bireysel olarak kendinizi ortaya koymak istediğiniz hayalettiğiniz şeyleri gruplarla beraber yapmanız gereken faaliyetlerle ertemelek zorunda kalmadan yakın çevrenizdeki ilişkiler yardımıyla çözümleyebileceksiniz.  

YAY

Çalıştığınız işler ve konularla ilgili bazı durumlar sonuçlanabilir veya bitebilir. Boğa burcunda dolunay meydana geliyor. Çevrenizi konuşmalarınızla etkileyecek ve yakın çevrenizi harekete geçireceksiniz. Öğrenmeyi istediğiniz konularda girişimleriniz sonuç verecektir. Yaşamınızda istediğiniz ve hayal ettiğiniz şartları kurma konusunda maddi kaynaklarınızı kullanacak ve istediğiniz yaşamı ve toplumsal hayatı içine girdiğiniz gruplar aracılığıyla gerçekleştireceksiniz.  

OĞLAK

Boğa burcunda dolunay meydana geliyor. Bireysel zevkleriniz, faaliyetleriniz veya kendinizi ortaya koymak istediğiniz konularla ilgili sonuçlara varabilirsiniz. Bireysel faaliyetlerinizle ilgili kararlar alacaksınız. Kendi kendinize yaptığınız planlarla beraber maddi konularda girişimler için adımlar atabilirsiniz. Sosyal ortamlarınız artıyor. Yakın çevrenizde hayranlık uyandırabilirsiniz. Yabancılarla bağlantılarınızda veya kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda belirli bir grupla bağlantıya geçeceksiniz.

KOVA

Boğa burcunda dolunay eviniz ailenizle ilgili konularda karar almanıza sebep olabilir. Yaşamınızdaki bazı şartların değişebileceğini veya biteceğini bilmelisiniz. Gruplarla olan diyaloğunuz kendinizle ilgili yeni adımlar atmanıza sebep olabilir. Hareketli günlere başlıyorsunuz. Maddi konularda yaratmak istediğiniz bireysel kaynaklarla ilgili beklenmedik destekler gelebilir. Ortaklaşa işlerde birlikte olduğunuz grupların yönlendirmesi de sizin için beklenmedik destek olabilir.

BALIK

Yakın çevrenizde, işlerinizde bağlantılarınız veya varsa eğitimle ilgili belirli bir dönemin sonuna gelmiş olabilirsiniz. Boğa burcunda dolunay meydana geliyor. İş hayatınızda veya toplumsal yaşamınızda görüşmeleriniz, işlerinizle ilgili ifade ettikleriniz aracılığıyla hazırlık yapmaya başlayacağınız konular tetiklenebilir. Gruplar içerisinde yaratıcılığınız yeni ilişkiler kurmanıza ve gruplar içerisinde birebir bağlar kurmanıza destek olacak fırsatlr bulabilirsiniz.

günlük burç burç yorumları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
İşte Ak Parti’ye Yapılan Aday Adayı Başvuru Sayısı
İşte Ak Parti’ye Yapılan Aday Adayı Başvuru Sayısı
Ev işi yaparken Fıtık olmayın
Ev işi yaparken Fıtık olmayın