Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, personelin sorunlarını dinliyor

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, "Personel Günü" uygulaması kapsamında belediye çalışanlarının sıkıntı ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. Bu doğrultuda zabıta personeli ile bir araya gelen Ertürk, zabıtaların sorunlarını dinledi.

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, personelin sorunlarını dinliyor

Yerel yönetimler alanında yaptığı uygulamalarla dikkati çeken Kahramankazan Belediyesi, yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk “personel günü” uygulaması kapsamında zabıta personeli ile bir araya gelerek, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Kahramankazan Belediyesi personelin hizmet kalitesini artması ve en üst seviyeye çıkması için örnek bir projeyi daha hayata geçirdi. “Personel günü” uygulaması kapsamında Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, her hafta bir birimi ziyaret edecek. Başkan Ertürk ziyaret ettiği birimin çalışmalarının yanı sıra personel hakkında da bilgi alacak. Ertürk personel günü uygulamasında belediye personelinin sıkıntı ve taleplerini de dinleyecek. Ertürk bu kapsamda ilk olarak zabıta müdürlüğü personeli ile bir araya geldi. Ertürk’ü karşılarında gören zabıta personeli oldukça memnun olduklarını söyledi.

Hizmet kalitesi artacak

Başkan Ertürk, belediye olarak vatandaşlara daha kaliteli hizmet vermek için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, personel günü uygulamasının da bu kapsamda düşünüldüğünü kaydetti. Uygulamayla belediyenin vatandaşa dönük yüzü olan personelin motivasyonlarını yükselterek daha kaliteli hizmet vermelerini sağlanacağını ifade eden Ertürk, “Daha iyi hizmet vermek için, hizmet kalitemizi artırmak için, kurumsallaşma adına bu alandaki faaliyetleri önemsiyoruz. Personelimizin donanımını ve moral motivasyonunu en yüksek seviyede tutmaya gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

kahramankazan belediyesi kahramankazan haberleri lokman ertürk kahramankazan zabıta

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Açık renk dövme yaptıranlar dikkat!
Açık renk dövme yaptıranlar dikkat!
Saçı dökülenler işte kesin çözüm
Saçı dökülenler işte kesin çözüm