Karakeçili bulvarına kavuşuyor

Karakeçili ilçesi beklenen bulvarına kavuşuyor. Belediye bulvar için çalışmalara başladı.

Karakeçili bulvarına kavuşuyor

Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesinde, belediye bulvar yapımı için çalışma başlattı. 
Karakeçili Belediye Başkanı Hüseyin Özçelik, ilçeye değer katacak yeni bir projenin çalışmalarını başlattıklarını söyledi. 
İlçe merkezinde yıkımlar ile yol genişletme çalışması yaparak ilçeye bulvar kazandıracaklarını ifade eden Başkan Özçelik, “Karakeçili Belediyesi olarak ilçemizi daha modern bir hale getirmek için yoğun bir çaba harcıyoruz. Bu konuda önemli mesafeler kat ettik. Yürüttüğümüz çalışmaların tamamlanması ile birlikte ilçemiz hem geniş bir bulvara kavuşacak hem de daha modern bir hal alacak. Her şey Karakeçili ilçesinin güzelleşmesi ve ilçe halkının daha iyi hizmet alabilmesi için” dedi.
İlçe merkezinde bulunan 48 binanın yıkımını gerçekleştirmek için çalışmaların devam ettiğini kaydeden Özçelik, “İlçe merkezinde bulunan 48 adet metruk bulunan binaların yıkımı ile ilçemiz ilk olarak kötü görünümünden arınacak. Yıkılan binaların yerine yapılacak olan yeni yapılarla hem ilçemiz modern bir hal alacak hem de çağın gerekliliklerini yakalayacak. İlçemizi güzelleştirmek adına belediye olarak yoğun bir mesai ile gece gündüz demeden çalışıyoruz. İlçe halkımız çalışmalarımızın tamamlanması ile daha güzel ve daha yaşanabilir bir ilçeye kavuşacak” ifadelerini kullandı.

karakeçili haberleri kırıkkale haberleri

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri