Mamak ışıl ışıl

Mamak'ta her yer ışıl ışıl aydınlatıldı. Mamak genelinde görülen ve ilçenin silüetini değiştiren ışıklar ilçeye yeni bir renk katıyor.

Mamak ışıl ışıl

İlçenin siluetini değiştiren dev yatırımların tamamlanarak hizmete girdiği Mamak’ta, geceleri tam bir görsel şölen yaşanıyor. Mamak Belediyesi hizmete sunduğu parklar, bahçeler, sokaklar, aile merkezleri, rekreasyon alanların, proje ve yatırımlarda estetik led aydınlatma uygulamalarını kullanıyor. Parklardaki dekoratif aydınlatmalar, saat kuleli meydanlardaki aydınlatmalar ve yatırımlarda ki cephe aydınlatmaları modern görünümüyle ilçenin imajına son derece olumlu katkı sağlıyor. Aydınlatma çalışmalarının şehir estetiği açısından son derece önemli olduğunu dile getiren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Modern şehircilik anlayışında şehir estetiği son derece önemlidir. Tamamlayarak hizmete sunduğumuz yatırımlar hem gündüz hem gece göz kamaştırıyor” dedi. 

Tasarruflu aydınlatmalar kullanılıyor

Dayanıklılığı, geniş kullanım alanı, tasarruflu yapısı nedeniyle Mamak Belediyesi aydınlatmalarında daha çok led aydınlatma uygulamalarını tercih ediyor. 

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri