Mamak'ta altyapı çalışmaları devam ediyor

Ankara'nın Mamak ilçesinde altyapı çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Mamak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmaları yoğun mesai altında sürdürmeye devam ediyor.

Mamak'ta altyapı çalışmaları devam ediyor

Mamak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kavurucu yaz sıcaklarında çalışmalarına devam ediyor. Yoğun bir yaz mesaisi harcayan ekipler bir yandan yeni yollar açarken bir yandan da ihtiyaç duyulan bölgelerde yol genişletme ve yol bakım çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar büyük bir titizlikle sürüyor

İlçeyi cazibe merkezi haline getirebilmek için dev adımlar atıldığını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Bir bölgenin gelişme sürecinde altyapı çalışmalarının önemi büyüktür. İlçemizde de hızlı yapılaşmayla paralel bir şekilde altyapı çalışmalarımız artarak devam ediyor. Mamak Belediyesi Fen İşleri bu manada çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor” dedi. Mayıs ayından bu yana ekipler 10 bin 500 ton asfalt, 18 bin 825metre malzemeli yol bakımı gerçekleştirdi. Bununla birlikte 9 bin 810 metre imarlı yol açımı,5 bin 110 metre tül bordür yapım ve 7 bin 665 metrekare tretuvar yapıldı. 

mamak belediyesi mama haber mamak fen işleri müdürlüğü haber

Bu haberlerde ilginizi çekebilir

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Sigara içinler buna dikkat!
Sigara içinler buna dikkat!
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri
İzmir Büyükşehir Meclisinde sokak ismi tartışması | İzmir Haberleri