Onur Akay, 2020 yılı için Azrail’e rüşvet verdi!

Ünlü yazar ve karikatürist Joker Abdul tarafından ŞOVKÜTERİ mizah dergisinin Ekim ayı sayısında yayınlanan karikatürde Felaket Tellalı lakaplı ses sanatçısı OnurAkay, 2020 yılı için Azrail’e rüşvet teklif ederken resmedildi.Onur Akay kimdir?

Onur Akay, 2020 yılı için Azrail’e rüşvet verdi!

Ölüm haberlerini herkesten önce haber alması ve sosyal medyadan paylaşması ile lakabı Felaket Tellalı’na çıkan Akay, karikatürde 2019 yılı ölüm listesini erken vermesi için Azrail’e rüşvet teklif ediyor.

Turkcell’e ait Dergilik uygulaması üzerinden indirilebilen Şovküteri mizah dergisinde yayınlanan tam sayfa karikatür, “Felaket Tellalı Onur Akay 2020 için hazırlıklara başladı!” başlığıyla girdi.

ONUR AKAY KİMDİR?

28 Nisan 1977 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Onur Akay, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Musikisi Nazariyatı ve Haliç Üniversitesi Türk Musikisi Ses Eğitimi Bölümleri’nde eğitim aldı. Müziğe küçük yaşlardan beri ilgi olan Akay, üniversite eğitiminin yanında, Prof. Dr. Alâeddin Yavaşça, Süheyla Altmışdört ve Nevin İnam Karındaş gibi dönemin en önemli hocalarından da musiki dersleri aldı.

onur akay mizah
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Çankaya Belediyesi desteklerini sürdürüyor
Çankaya Belediyesi desteklerini sürdürüyor
Hamilelikte en sık rastlanan şikayetler neler?
Hamilelikte en sık rastlanan şikayetler neler?